Telefony

Telefon Zune już jest?

przeczytasz w 0 min.

Może to tylko kolejna niepotwierdzona plotka, ale nie mogliśmy się opanować, żeby się z Wami nią nie podzielić. Od dawna wypatrujemy czy na horyzoncie nie pojawił się ZunePhone Microsoftu, ale jak się okazuje, pojawić mógł się już jakiś czas temu. Dzieje się tak ponieważ Microsoft prawdopodobnie pracuje nad przeróbką usługi MSN Music, która będzie bezpośrednio powiązana Zune’em Microsoftu.

Nowa wersja oprogramowania pozwoliłaby także na dostęp do usługi za pomocą Windowsa Mobile. Co więcej, możliwe, że będzie można dokonywać zakupów lub dzielić się piosenkami Zune’a z innymi urządzeniami tak jak ma to miejsce w przypadku smartphone’ów wyposażonych w system Windows Mobile. Uaktualnienie usługi może odbyć się w świetle premiery nowej odsłony systemu jakim jest Windows Mobile 6.1, co oznacza, że pojawienie się prawdziwego Zune Phone będzie czymś więcej niż tylko unowocześnieniem oprogramowania w Windowsowych komórkach.


Biorąc pod uwagę jak wiele telefonów z Windows Mobile wyposażonych jest w sieć bezprzewodową, scenariusz ten wydaje się bardzo prawdopodobny. Microsoft pokazał już, że funkcje Zune 2 mogą być wykorzystywane na Zune’ie pierwszej generacji, dlaczego zatem nie rozszerzyć tej funkcjonalności o telefony z Windowsem Mobile?

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login