Telewizory

Telewizor OLED Philips 9002 doceniony za styl

przeczytasz w 1 min.

Ultrasmukła ramka, elegancka konstrukcja, doskonała jakość obrazu. Jury Red Dot uznało, że telewizor Philips 9002 wyróżnia się na tle konkurencji.

Firma TP Vision robi ostatnio co może, by przywrócić marce Philips dawny blask na rynku telewizorów. Dlatego przykłada się nie tylko do jakości obrazu i dźwięku w swoich urządzeniach oraz dba o ich funkcjonalność, ale też przywiązuje dużą wagę do stylistyki i jakości wykonania. Najlepszym dowodem na to jest nagroda Red Dot Design Award 2017 dla modelu kryjącego się za liczbą 9002.

Już w ubiegłym roku firma TP Vision zgarnęła trzy nagrody za projekty telewizorów Philips, a 2017 rozpoczyna się od kolejnego mocnego uderzenia. Nagroda Red Dot w kategorii elektroniki użytkowej powędrowała do jej flagowego modelu z tegorocznej kolekcji, czyli 9002 z wyświetlaczem OLED osadzonym w smukłej ramce i zamkniętym w eleganckiej obudowie.

Philips 9002 TV

„Każdego roku ciężko pracujemy nad tym, by wchodzić z naszymi produktami na kolejne poziomy, zarówno pod względem designu i wykonania, jak również jakości obrazu i dźwięku czy zastosowanych materiałów. To szczególnie ważne ze względu na to, że Philips to jedyna europejska marka produkująca telewizory. Cieszymy się z nagrody Red Dot i z tego, że jury doceniło naszą pracę w zakresie tworzenia wyróżniających się produktów” – komentuje Rod White, stojący na czele zespołu projektowego.

Czas na kilka słów o samym telewizorze. Philips 9002 został wyposażony w 55-calowy ekran OLED, na którym wyświetlany jest obraz 4K w doskonałej jakości, czego potwierdzeniem jest certyfikat UHD Premium. Świadczy on nie tylko o głębokich czerniach, dużej jasności i żywych kolorach, ale też zapleczu technicznym wystarczającym do obsługi współczesnych źródeł treści w ultrawysokiej rozdzielczości. Nie mogło też – rzecz jasna – zabraknąć technologii Ambilight.

Źródło: TP Vision

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Xergoos
  0
  Przecież TPVision jest Chiński a nie europejski...
  • avatar
   levis3
   0
   Siedziba jak i inżynierowie znajdują się w Holandii, tylko kapitał jest chiński.Cieszy że tak uznana firma jak Philips przechodzi reaktywację i pokazuje koreańskiej konkurencji, że istnieje i ma się dobrze.