Samochody elektryczne

Tesla Cybertruck znów wyjechała na ulice. Jak obecnie wygląda prototyp?

przeczytasz w 1 min.

Wielki i kanciasty elektryczny pickup Tesli pojawił się kolejny raz wśród publiczności. Tym razem w nowym prototypie udało się zaobserwować niewiele zmian na zewnątrz, ale także we wnętrzu samochodu. Jak zatem aktualnie wygląda Tesla Cybertruck?

Elon Musk nadal pracuje nad wycieraczkami w Tesli Cybertruck

Jeszcze w kwietniu tego roku mieliśmy okazję podziwiać poprzedni prototyp Tesli Cybertruck w trakcie wydarzenia Cyber Rodeo, na którym to Elon Musk w kapeluszu kowboja oficjalnie otworzył fabrykę Giga Texas.

Po niespełna dwóch miesiącach, kanciasty pickup Cybertruck kolejny raz pojawił się podczas wydarzenia Tesli - tym razem w ramach uruchomienia projektu Tesla Megapack w Moss Landing (Kalifornia).

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy bez wątpienia jest wycieraczka, która od dawna jest jednym z większych zmartwień Muska dotyczących Cybertrucka. Tym razem wygląda ona na dwuczęściową, dzięki czemu w czasie, kiedy nie jest używana - nie zajmuje całej wysokości przedniej szyby.

Najnowszy prototyp nadal posiada wielkie, czarne lusterka. Musk twierdzi, że są wymagane z uwagi na obowiązujace prawo, jednak będzie możliwy ich samodzielny demontaż, aby używać kamer wbudowanych m.in. w nadkola.

Tesla Cybertruck - wnętrzeTesla Cybertruck - wnętrzeWnętrze Tesli Cybertruck (Źródło: ksbw.com)

Reporterzy będący na miejscu uchwycili także wnętrze Tesli Cybertruck. Jest tak, jak można się było spodziewać - wyjątkowo minimalistycznie, choć efekt nieco psuje potężny, równie kanciasty co Cybertruck, podłokietnik. Klasyczną kierownicę zastąpiono „wolantem”, natomiast ekran będący centrum obsługi samochodu wyświetla interfejs inny, niż ten który prezentowano podczas pierwszej premiery Cybertrucka.

I jak? Podoba Wam się Tesla Cybertruck? Sam przyznam, że im dłużej na „to” patrzę, tym bardziej jest to dla mnie akceptowalny wygląd, choć do miana ładnego samochodu - jeszcze mu daleko.

Źródło: electrek.co

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Endriu
  7
  Ja myślałem, że Multipla jest najbrzydszym samochodem 0_o
  • avatar
   zack24
   3
   Przypomina mi taki okropny samochód FSO Tarpan.
   • avatar
    losiaczek1
    2
    A ta wycieraczka jakaś mała chyba że się rozkłada.
    • avatar
     Warmonger
     1
     Wygląda jak render albo wręcz kartonowy model w starym stylu :v
     • avatar
      pawluto
      -1
      Mnie ciekawi co jest w tle - to jakaś amerykańska rozdzielnia elektryczna ???
      • avatar
       UPAdlina_DARMO
       -7
       O kurła! Naszym obrońcom Mariupola by się taka przydała! Pinokio, nasz polski kochaś nam ich pięć zasponsoruje. Hahaha
       • avatar
        Teodor
        0
        Kierownica nie nadaje się do kierowania. Nie zawsze jedzie się do przodu, czasem trzeba manewrować, a tym ustrojstwem nie w samochodzie, nie wtedy kiedy kręci się kierownicą. Na trójkołowym motocyklu byłaby śmieszna.