• benchmark.pl
 • Gry
 • Przy pracach nad The Division pomagają twórcy Driver: San Francisco
Gry

Przy pracach nad The Division pomagają twórcy Driver: San Francisco

przeczytasz w 1 min.

Do zadania oddelegowano około 40% pracowników.

The Division gra

Z pewnością wielu graczy wyczekuje premiery The Division. Zapowiedzi dotyczące tej produkcji rzeczywiście wyglądają naprawdę interesująco. Skoro ma być to nie tylko dobry, ale również bardzo rozbudowany tytuł, to zapewne pracuje przy nim wiele osób. Okazuje się, że grę przygotowują aż dwa studia, o czym do tej pory nie wiedzieliśmy.

Wcześniej ujawniono, iż The Division tworzone jest przez Ubisoft Massive. Teraz ujawniono jednak, że zespół ten nie jest na planu boju sam, ponieważ pomaga mu ekipa Ubisoft Reflections, a więc twórcy Driver: San Francisco. Co ciekawe, udział tej drugiej nie jest wcale taki mały, ponieważ do zadania oddelegowano około 40% pracowników.

"Pracujemy nad wszystkimi elementami w grze: nad głównymi bohaterami, wrogami, filarami RPG, wyglądem Manhattanu, elementami online i tak dalej. To daje nam bardzo szeroki i duży wkład w grę, który nie jest tak ograniczony, jak przy bitwach morskich w Assassin Creed III.Jest to przykład klasycznego zarządzania zespołami. Nie chcesz, aby twój zespół być zbyt duży, gdy jesteś w początkowej fazie prac, ale kiedy jesteś już w pełnej produkcji, biorąc pod uwagę, że gra jest gigantyczna, potrzebujesz dużego zespołu."

Wygląda na to, że Ubisoft Reflections to prawdziwe koło ratunkowe francuskiego giganta. Nie jest bowiem tajemnicą, że ekipa ta pomagała również przy innych grach, m.in. przy wspomnianym Assassin Creed III czy Watch Dogs.

Przypomnijmy, że The Division dostępne będzie w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Na premierę gry musimy jednak jeszcze trochę poczekać, ponieważ ma ona zadebiutować pod koniec tego, a być może nawet na początku przyszłego roku.

Źródło: vg247, dualshockers

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Driver przez chwile mógł pokonać gta ale spieprzyli sprawe gdy wchodziło ps2 na rynek, ale Rockstar to dobra firma, ubisoft może im buty czyścić.
  • avatar
   Dragonik
   0
   Ciekawe kiedy będzie nowy driver:)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Reflections to mi się kojarzy głównie z nieudanym Driverem, jeśli w grze samochodowej nie można skonfigurować np DFGT to juz zakrawa na kpinę. Szkoda bo gra wydaję się spoko, ma klimat jednak problemy z konfiguracją kiery skreślają ją dla mnie na starcie. Szkoda serii Driver, to była klimatyczna samochodówka z niezłą fabułą.