Gry

Zwiastun podsumowujący informacje o The Division

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Ryan Barnard, główny dyrektor gry, wprawdzie dość krótko, ale za to bardzo konkretnie przypomina o najważniejszych elementach gry.

The Division gra

The Division to obecnie jedna z ciekawiej zapowiadających się gier i nie zmienia tego nawet nieco negatywnych opinii padających pod adresem studia Ubisoft po premierze Watch Dogs. Trzeba liczyć na to, że wnioski zostaną wyciągnięte i The Division nie wypadnie gorzej od tego, co widzimy na promujących grę materiałach, a poza tym mieć na uwadze to, iż pierwsze skrzypce przy pracach grać ma jednak Massive Entertainment.

Producent opublikował właśnie kolejny materiał wideo. Jest on pokłosiem targów E3, ale jednocześnie pozwala nam na szybki przegląd tego, czego można będzie spodziewać się tutaj po rozgrywce.

Ryan Barnard, główny dyrektor gry, wprawdzie dość krótko, ale za to bardzo konkretnie przypomina o najważniejszych elementach The Division.

Tym sposobem mamy kolejną okazję do spojrzenia na postapokaliptyczną wizję Nowym Jorku, usłyszenia zapewnień o otwartym świecie, a także nieco bliższego poznania Czyścicieli, którzy będą tutaj podobno bardzo niebezpiecznymi przeciwnikami. Nie mogło zabraknąć też przedstawienia części ekwipunku i ciekawej funkcji "Echo".


The Division trafić ma na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Większym problemem jest jednak podanie bliższego terminu premiery gry. Oficjalnie cały czas mówi się o roku 2015, ale ostatnio pojawiły się sugestie, że być może trzeba będzie poczekać aż do 2016.

Źródło: blog.ubi, youtube

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Patrzące Psy od Ubi miały wyglądać podobnie. Teraz czekam aż od tego odetną grafikę ;)
  11
 • avatar
  RaV1298
  Kupię patelnię od ubisoftu
 • avatar
  guziel
  pewnie mimo że gra jeszcze nie została wydana to już wiedzą ile DLC wypuszczą ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Cholernie napaliłem się na ten tytuł, ale jakoś nie chcę by Ubisoft go wydawał. Już wolę by faktycznie poczekali do 2016. Kto wie, może do tego czasu ktoś się u nich przekręci, może ktoś wróci do swoich leków, a może zwyczajnie Ubi przestanie naśladować EA?

  Kogo ja chcę oszukać...T_T
 • avatar
  Marucins
  Aha jaaaasne.
  Zbiór informacji a wyjdzie tak jak z W_D.

  Nic co pokazano do tej pory nie będzie się zgadzać, poza imieniem głównego bohatera i ogólnym zarysem scenariusza.
  Na starcie przy pre-orderze wersji kolekcjonerskiej dostajesz DLC albo dwa DLC.
 • avatar
  decrypterie
  Nie wiem co wy chcecie od watch dogs ,po wygraniu patcha i odblokowaniu grafiki z lepszymi teksturami gra jest piękna i w dodatku bardzo fajna.
 • avatar
  Dudzio993
  Po wpadce z Watch Dogs i tak zaryzykuje, za bardzo ta gra mnie nakręciła bo to jest to czego od dawna oczekiwałem od twórców. :)
  -1