Gry komputerowe

Nastrojowy survival za darmo - zgarnij The Flame in the Flood

przeczytasz w 1 min.

Jeśli się pospieszycie, to nie wydacie nawet grosza, a będziecie mogli samodzielnie sprawdzić, czy The Flame in the Flood rzeczywiście jest tak dobrą grą, jak się o niej mówi. Jacyś chętni?

Niezwykle nastrojowa, wciągająca i z dobrze wyważonym poziomem trudności – gra The Flame in the Flood to prawdziwa gratka dla miłośników wirtualnej walki o przetrwanie. Nigdy dotąd nie było wam dane sprawdzić jej w akcji? Najbliższe godziny to najlepszy moment na dodanie jej do swojej steamowej biblioteki.

Tylko do soboty, 12 maja, do godziny 19.00 gra The Flame in the Flood jest dostępna zupełnie za darmo. Aby zdobyć swój egzemplarz, należy udać się na stronę produktu w Humble Store i dokonać „zakupu”. Potrzebne będą: konto w tymże sklepie, konto na Steamie, ze 2 GB miejsca na dysku i kilka chwil, by zrobić, co trzeba. …A niezdecydowani muszą jeszcze doliczyć półtorej minutki na obejrzenie zwiastuna:

Czy warto? Zdecydowanie tak. The Flame in the Flood to kawał solidnego survivalu osadzonego w wyjątkowo baśniowym świecie po apokalipsie, w którym o przeżycie walczy dziewczynka iminiem Scout i jej pies Aesop. Sama zabawa opiera się na eksploracji i poszukiwaniach, ale jest to zrealizowane w tak dobry sposób, że naprawdę chce się grać. Jakub w recenzji napisał o grze tak:

„Jest w nastroju tej opowieści coś z »Drogi Kerouaca« czy też z »Gwiazdozbioru Psa« Hellera, ale o ile to dziedzictwo dodaje The Flame in the Flood klasycznych smaczków, o tyle nie wpływa na finezyjność samej rozgrywki. Tym niemniej to z pewnością pozycja godna uwagi. Warto do niej usiąść na krócej lub na dłużej. W zależności od indywidualnego gustu. I zdolności do przetrwania, rzecz jasna”.

Źródło: Humble Bundle

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Macieyerk
    0
    Dzięki za cynk.