Gry PlayStation 4

God of War i Horizon: Zero Dawn wpłyną na jakość The Last of Us Part 2

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiciele Naughty Dog tłumaczyli w ostatnim wywiadzie, iż w przypadku tak doskonałych gier warto przyglądać się pracy innych ekip i wyciągać odpowiednie wnioski.

Nie ulega wątpliwości, że The Last of Us Part 2 to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier nowego, 2019 roku. Chociaż studio Naughty Dog cieszy się u graczy ogromnym zaufaniem to mimo tego od czasu do czasu decyduje się na dobrze brzmiące obietnice.

Ostatnie miesiące przyniosły właścicielom PlayStation 4 wiele hitów. Wysoko oceniane były także tytuły na wyłączność wspomnianej platformy, między innymi God of War i Horizon: Zero Dawn. Nie uszło to uwadze Naughty Dog.

John Sweeney (dyrektor artystyczny studia) oraz Arne Meyer (dyrektor do spraw komunikacji) tłumaczyli w ostatnim wywiadzie, iż w przypadku tak doskonałych gier warto przyglądać się pracy innych ekip i wyciągać odpowiednie wnioski. God of War i Horizon: Zero Dawn mają być w kontekście The Last of Us Part 2 czynnikami stanowiącymi dodatkową motywację, wywoływać chęć pozytywnej rywalizacji.

Jest to o tyle łatwiejsze, że wszystkie drogi prowadzą tutaj do Sony. Dlatego też pozytywna rywalizacja przeradza się niekiedy we współpracę i ekipy pracujące nad innymi grami nie mają problemów z tym, aby dzielić się swoimi doświadczeniami.


Przypomnijmy, że The Last of Us Part 2 trafi na konsole PlayStation 4. Premiera gry planowana jest na ten rok, ale dokładnego terminu twórcy jeszcze nie ujawnili.

Źródło: PlayStation, gamingbolt

Komentarze

47
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  raffal81 jak ty nie masz w co grać na PC to sorry ale chyba jesteś w Afryce na sawannie w jaskini lwa gdzie dostępność gier jest zerowa.
  Na tych twoich wielbionych konsolach nie ma w co grać przez cały rok 2018 zagrałem w 3 gry na PS4 były to HZD,RDR2 i GOW i tyle jeśli chodzi o konsole reszta roku ogrywałem wszystko na PC.
  Nie widzę sensu kupowania konsol dla trzech gier to była ogromna porażka z mojej strony na szczęście nie byłem stratny bo sprzedałem tego ps4 za tyle samo co kupiłem i tylko to mnie pociesza druga sprawa po co mi jakieś exlusivy które mnie nudzą.Dla mnie konsola to porażka.
  • avatar
   bleblebleble
   0
   Twórcy A Way Out porównują PlayStation 4 do 5-letniego PC. Przez konsole deweloperzy mają problemy.

   „Chcesz szczerej prawdy? Ta maszyna nie jest tak silna, jak myślisz. Sprzęt jest jak pięcioletni PC. Gdyby konsole były tak potężne jak komputery, to zobaczyłbyś zupełnie inne gry”
   • avatar
    raffal81
    0
    Mimo że na moim PC wszystko śmiga w ultra, to nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem na PC ;] bo po prostu nie ma w co grać ;]

    Następnym krokiem będzie PS5, a PC będę upgrade robił nadal, tylko już bez głupiego wymieniania kart graficznych, bo po co ;]
    • avatar
     PS4Ekskluzyw
     0
     Sony zdeklasował w tej generacji konkurencję a twój rydwan pc w cenie 5/10 konsol nie ma do tej pory podskoku do gier na wyłączność od Sony w kwestii oprawy i gameplayu.

     Nowy rok a pctowcy już jęczą jak w kakao są dmuchani na podzespołach z których nic nie wynika :)

     pctowa prowizora :))) Sama karta grafiki w cenie konsoli jaja..

     https://youtu.be/GpBFEOCN0pg?t=721


     Niech porównają exy z PS4 do tej kupki co jest na pc w kwestii oprawy animacji HDR itp...To będzie większy śmiech.

     Przed PS4 kolejna deklasacja w postaci gier a pózniej kolejny nokaut w postaci nowej generacji PS5.

     Pokaż jeden z drugim lepszą grę i oprawę jaka jest w God of War w HDR. Gra roku 2018.
     HDR do tej pory na pc to syf :)))

     Januszki pctowe RDR2 na PS4 za 700 złociszy :) Konsola 1.84TF ośmiesza do tej pory rydwany pc za wielki szmal.

     https://www.youtube.com/watch?v=312jw-AmQHk&feature=youtu.be

     Kolejne perełki i ze świecą szukać tak pięknych gier na pc.

     Gameplay od 3:35min
     https://www.gamersyde.com/hqstream_the_last_of_us_part_ii_e3_2018_trailer-42327_en.html

     https://www.gamersyde.com/hqstream_ghost_of_tsushima_e3_2018_trailer-42330_en.html

     https://www.gamersyde.com/hqstream_death_stranding_e3_trailer-42329_en.html

     pctowcy kłaniać się równo bo macie z jakością do czynienia a nie z ilością :)

     Nowa generacja w postaci PS5 w gniecie jeszcze bardziej ten syf pctowy :) A wy będziecie wypluwać po 5 koła na same karty graficzne :) Ale chlew.......
     • avatar
      PS4Ekskluzyw
      0
      fap fap.... kwik kwik....