Chłodzenie

Thermaltake: darmowe zapinki do płyt z LGA 2011

przeczytasz w 2 min.

Thermaltake poinformował, że każdy kto kupił jeden z jego coolerów oraz płytę główną z podstawką LGA 2011, może się ubiegać o darmowy zestaw montażowy pod nową podstawkę firmy Intel. Przedtem musi jednak jeszcze spełnić szereg warunków.

Nie tak dawno pisaliśmy, że austriacka Noctua wprowadziła do swojej oferty specjalny zestaw montażowy pod gniazdo LGA 2011. logo firmy ThermaltakeNajciekawszą informacją był jednak fakt, iż producent ten postanowił go za darmo wysyłać wszystkim, którym się on przyda. Ściślej mówiąc, chodzi o posiadaczy chłodzeń Noctua oraz płyt głównych pod nowe układy firmy Intel.

Okazuje się, że posiadacze coolerów innych firm nie muszą być pokrzywdzeni, a przykładem tego jest najnowsza oferta firmy Thermaltake... przynajmniej jeżeli chodzi o teorię.

Producent również zaoferował możliwość darmowego przesłania zestawu montażowego, ale niestety jego wymagania są wyższe od konkurencji. O zapinki mogą się ubiegać posiadacze coolerów  Bigwater 760 Plus, Frio, Frio OCK oraz Contac 30, które zostały zakupione nie wcześniej niż 1 września bieżącego roku.

cooler Thermaltake Frio OCK

Kolejnym zastrzeżeniem jest fakt, iż oferta producenta jest ważna tylko na terenie USA i Kanady, a więc mieszkańcy pozostałych krajów muszą obejść się smakiem... lub zakupić chłodzenie konkurencyjnej firmy. Ostatnim warunkiem jest oczywiście posiadanie płyty głównej pod LGA 2011, ale to nie powinno już nikogo dziwić.

chłodzenie Thermaltake Big Water 760 Plus

Jeżeli ktoś spełnił wszystkie wymagania producenta, to może wypełnić formularz wysyłki zapinek Thermaltake (trzeba dołączyć zdjęcia potwierdzeń zakupu chłodzenia i płyty głównej), a w rezultacie otrzyma (w terminie do 2 tygodni) komplet montażowy pod nową podstawkę. Miejmy jednak nadzieję, że Thermaltake rozszerzy zasięg trwania akcji lub chociaż wprowadzi nowe zapinki do sprzedaży.
 

Więcej o chłodzeniach dla procesorów:

Źródło: Thermaltake

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czarny Iwan
  0
  No to szkoda, że nie u nas, bo znajomek chce się przesiąść i będzie musiał dokupić do płyty nowy system, gdy ten oferował odpowiedni zapas wydajności chłodzenia. Mam nadzieję, że wkrótce będą obsługiwali także Europę. Jeśli nie to konkurencja skorzysta.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Powyższe tyczy się tylko USA i Kanady. Inne kraje też dostaną darmowe kity:
   http://globalevent.thermaltake.com/LGA2011/index.html