Uratuj THQ - specjalna edycja Humble Bundle

przeczytasz w 2 min.

Humble Bundle wspiera THQ

humble thq bundle logo akcja gry płać ile chcesz 

Humble Bundle we współpracy ze znajdującym się w tarapatach finansowych THQ postanowiło zorganizować kolejną akcję typu zapłać ile chcesz za paczkę gier. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z niezależnymi produkcjami a z grami od THQ , ze sprzedaży których dochód zostanie przekazany dla Humble Bundle, fundacji charytatywnej i na ratowanie tonącego THQ.

Akcje Humble Bundle do tej pory słynęły z dobrego doboru produkcji, dostępnych w natywnych wersjach zarówno dla systemów Windows, Mac OS X i Linuksa, a czasem nawet dla Androida. W dodatku każdy mógł zapłacić za nie dowolną sumę, nawet jednego centa, za dodatkowe płatności jak: powyżej jednego dolara otrzymywano klucze Steam do zakupionych gier, a za kwotę równą lub wyższą średnich wpłat otrzymywano produkcje bonusowe.

Warto dodać, że wszelkie nabyte produkcje były pozbawione rygorystycznych zabezpieczeń DRM i w większości były dostarczane wraz ze ścieżkami dźwiękowymi dostępnymi w formatach MP3 i Flac.

humble thq bundle steam wymagany płać ile chcesz funfacja

Teraz w najnowszej odsłonie Humble Bundle przygotowano pakiet gier THQ, a są nimi: Darksiders, Metro 2033, Red Faction: Armageddon, Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, Company of Heroes: Tales of Valor oraz w formie bonusu Saint Row: The Third, za którą jednak trzeba zapłacić minimum sumę średnich wpłat, która obecnie wynosi 5,73 $. Wszystkie gry zostały udostępnione bez zabezpieczeń DRM.

Twórcy do pięciu gier udostępnili również ścieżki dźwiękowe. Niestety w odróżnieniu od pozostałych akcji HiB, najnowsza zawiera jedynie produkcje dostępne dla systemów Windows. W Humble THQ Bundle najniższą sumą, jaką można zapłacić za gry jest jeden dolar, co znowu jest odejściem od poprzednio stosowanej praktyki, jednak jest to podyktowane faktem udostępnienia kluczy Steam do każdej gry. Jeśli pamiętacie w poprzednich akcjach, aby otrzymać taki klucz należało uiścić właśnie jednego dolara. Należy jednak dodać, że obecnie oferowane gry THQ wymagają do działania klienta Steam, stąd wspomniane zmiany.Wpłacając dowolną sumę wyższą niż jeden dolar, nabywcy paczki mogą zadecydować o podziale zysków pomiędzy twórców akcji Humble Bundle, fundację charytatywną a studio będące w tarapatach finansowych THQ. Dla wspomnianego studia udział w akcji może przynieść realne zyski i pozwolić odżegnać się od problemów finansowych, o ile akcja sprzedaży zakończy się sukcesem.

O to jednak można być spokojnym, bowiem w chwili pisania newsa paczka Humble THQ Bundle znalazła 340 560 nabywców, którzy łącznie zapłacili sumę 1 949 834,92 dolarów, a do końca akcji wciąż pozostało nieco ponad 12 dni.

Zakupu gier możecie dokonać na stronie Humble Bundle, a na koniec dodam, że już niedługo kolejna akcja z serii HIB, tym razem z produkcjami dla trzech systemów operacyjnych.

Źródło: Humble Bundle

Strefa Windows 8

Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Varso
  10
  I tak powinno się sprzedawać wszystkie gry.
  Wtedy na kolejnego CODa nie żal byłoby tego dolara ;)
  • avatar
   Numik
   2
   "Wszystkie gry zostały udostępnione bez zabezpieczeń DRM."
   Huh ? Przecież wymagają Steama.
   • avatar
    mat9v
    2
    Raczej nie, chociaż na początku przez kilkanaście minut średnia cena mocno skakała. Jednak mniej więcej od 15 minuty utrzymywała się powyżej 5$ i teraz to już tylko wzrasta - każdy kto chce dostać dodatkową grę musi zapłacić co najmniej średnią, a jako że to chyba najciekawszy tytuł z prezentowanych to większość ludzi chce :) Więc płacą średnią+ kilka centów (może nawet 1 cent). Ja kupiłem pakiet za 5,25$ chyba w 8 minucie akcji, w każdym razie przede mną były tylko 794 sprzedane sztuki :)
    • avatar
     Damian_jo
     2
     Kupione za średnią - czyli 6$ - gdybym wiedział że THQ ma problemy to zapłaciłbym więcej (10$) i wszystko przekazał dla nich a nie HIB czy charytatywnie ...
     THQ miał i ma super gry - więc liczę na to że wyjdą z tarapatów...
     • avatar
      John Clark
      2
      genialna akcja, kupiłem te gierki w cenie 5,70$ czyli niecałe 19 zł. to są ceny na polskie warunki :D
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Szkoda że mają takie problemy.Czekam z niecierpliwością na Company of Heroes 2.Mam nadzieję że premiera nie przesunie się za bardzo.Ktoś coś wie może?
       • avatar
        Macireks
        1
        5,72$ przekazane i ciesze się z tego. Od dłuższego czasu planowałem zakup Saints Row 3 a teraz za 19 zł mam to i jeszcze 6 innych gier. Oby więcej takich akcji.
        • avatar
         d4w1dl
         0
         Czy jest szansa, że suma średnich wpłat zmaleje do 4,20$, bo akurat tyle mam na paypal?
         • avatar
          speeder6
          0
          Czekam na Humble EA bundle xP.
          • avatar
           projectdarkstar
           -1
           5 z tych gier już mam na Steamie więc już wspomogłem THQ dawno temu
           • avatar
            Konto usunięte
            -1
            Na Homeworlda czekam na Steamie :(
            • avatar
             Nvminer
             -3
             Już zapłacone i dodane do biblioteczki. Na szczęście Sanits Row miałem wcześniej wykupione, więc nie musiałem średniej ceny płacić, wystarczył dolar. : )
             • avatar
              radelgar
              0
              Szkoda że nie ma DOW II.
              • avatar
               Pioyer
               0
               fajne fajne kupie wszystkie 3 czesci CoH'a
               • avatar
                loccothan
                0
                Już Mam, dzis w nocy przekazałem 5.66 $ i kolekcja na Steam się powiększyła...Brawa dla Steam również bo mamy Zajebiste gry i to 7 na ich platformie Super :-)
                • avatar
                 leon691
                 0
                 W paczce najlepszy i naładniejszy rts wszechczasów, całkiem fajne metro, reszta też przynajmniej ok. Zakupiłem żeby nie żonglowac płytami jak mi znów najdzie ochota na COH-a. Szkoda THQ, szkoda że maja kłopoty. Dałem im 7 dolców. Za sentyment do ich genialnych rts-ów (W40k DOW, COH).
                 • avatar
                  OBoloG
                  0
                  I potwierdza się jedna prawidłowość lepiej sprzedać tanio i dużo zamiast drogo i mało przez co właśnie mieli problemy finansowe bo za dużo chcieli za gry które nie były warte swoich cen i to nie była wina piractwa bo oprócz metro2033 i company of heroes to ja nie widzę u nich ciekawych produkcji. Przypuszczam że gdyby gry wszystkie były sprzedawane po 2,5 lub 10$ za nowość to coś takiego jak piractwo by nie istniało a zyski byłyby gigantyczne - oczywiście mowa o dystrybucji cyfrowej i tylko takiej.