Smartfony

To podobno finalny wygląd iPhone'a 8 za 1100 dolarów - Apple rozbije bank?

przeczytasz w 1 min.

iPhone 8 może przyciągać wzrok, będzie też zapewne wydajny, ale jednocześnie bardzo drogi. Mimo tego oczekiwać można, że sprzeda się świetnie.

Za kilka tygodni poznamy nowe smartfony Apple. Najbardziej promowanym, najciekawszym, ale i najdroższym będzie iPhone 8. W ostatnim czasie przecieki na jego temat stały się ze sobą zgodne, a teraz do sieci trafiły rendery, które prezentować mają finalny wygląd urządzenia.

I trudno nie dawać im wiary, ponieważ pozostają w zgodnie z tym, o czym wcześniej spekulowano. Przede wszystkim chodzi tutaj o wyświetlacz OLED z bardzo smukłymi jak na dotychczasowe standardy Apple ramkami.

Przekątna wynosić ma 5,8 cala, nie zabraknie złącza Lightning, poza tym pojawić mają się głośniki stereo oraz dość dużych rozmiarów przycisk zasilania. Być może to właśnie w nim zaimplementowany zostanie czytnik linii papilarnych. Przecieki wycofały się z sugerowania, iż będzie on umiejscowiony na tylnym panelu. Można ewentualnie liczyć na to, że zostanie on zintegrowany z wyświetlaczem, ale nam bliżej do tego, że producent z tego elementu zrezygnuje.

iPhone 8 render

iPhone 8 render

iPhone 8 render

Co powiedzielibyście na tak prezentujące się urządzenie? Kto jak kto, ale Apple z pewnością dobrze je zareklamuje, a fani marki chętnie udadzą się do sklepów. I to chyba nawet pomimo ceny, która wynosić ma 1100 dolarów (za tańszą wersję). Tym bardziej, że trend odchudzania ramek przyjął się bardzo dobrze, potwierdzają to pozytywne reakcje na Galaxy S8 czy LG G6.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu prototyp smartfona był dość szczegółowo omawiany na kanale Unbox Therapy.


Źródło: phonearena, Unbox Therapy

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  13
  Telefon jak telefon. Od dawna praktycznie niczym się nie różnią nowe modele telfonów od poprzednich.
  • avatar
   SadSam
   3
   Naprawde brzydki, te dziwne ramki nie pasuja. Jestem w szoku, jednak zawsze iPhony byly bardzo proporcjonalne itd. Galaxy S8 wyglada przy tym telefonie jak model za 1800 usd
   • avatar
    Stofro
    1
    Brzydal straszny :l
    • avatar
     darioz
     -2
     Co to za gejos frajeros na tum filmie?
     • avatar
      Q2hvY2hsaWs7
      -2
      "Brzydki, brzydki, brzydki" - czyżbyście chcieli przez to powiedzieć "drogi, drogi, nie stać mnie"?

      Tak to wygląda. Bo tel niczym się nie różni od innych, poza tym, ze ma ekran na całej powierzchni frontu... a może wszystkie telefony brzydkie? A nie... te chińskie nie są brzydkie, bo są tanie.
      • avatar
       marcin-mw
       -5
       shut up and take my money :D
       • avatar
        mleczan
        0
        Psychofani już żebrzą rodziców o hajs :D
        • avatar
         vegasnight9
         0
         Ja tam lubię fizyczne przyciski.
         • avatar
          ZombaL
          0
          Brzydki fest, jak stare telefony tylko większy.
          • avatar
           sn00p
           0
           W Stanach nowe IPhony zawsze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Przez pierwszy miesiąc po premierze są sprzedawane tylko w abonamecie u wybranych operatorów. Zwykle jest to Verizon i T-Mobile. Amortyzacja kosztu poprzez abonament sprawia że nowe IPhony biją rekordy sprzedaży. Przeciętny Amerykanin może sobie pozwolić na 30 miesięczny abonament w cenie 50$.
           • avatar
            Po1nter
            0
            No nie wiem. Mi się nie podoba. Tak samojak MiMax czy inne bez ramkowe smartphony. Poczekam na jakieś grafiki 7s. No i mogli byteż Iphone SE2 zrobić.