• benchmark.pl
 • Gry
 • Tony Hawk Ride - gra z kontrolerem w kształcie deskorolki
Gry

Tony Hawk Ride - gra z kontrolerem w kształcie deskorolki

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

O tym, że koncern Activision przygotowuje nową grę z niemalże nieśmiertelnym już Tony Hawk'iem w roli głównej było wiadomo już od jakiegoś czasu.  Tajemnicą pozostawał jednak sam tytuł tejże produkcji i ewentualne platformy, na które zostanie on wydany. Wszystko miało się wyjaśnić w właśnie dziś, tj. 15 maja bowiem taka właśnie datę wskazał sam Tony Hawk na serwisie Twitter.  W swoim wpisie podał on, że nowa gra zostanie ujawniona w najnowszym odcinku audycji GameTrailers TV. I tak sie stało.

Nowa gra będzie więc nosić tytuł Tony Hawk Ride i zgodnie z zapowiedzią zostanie wydana na konsole Xbox 360, Playstation 3 oraz Nintendo Wii. Najciekawsze jednak jest to, że do tejże produkcji dołączany będzie dość specyficzny, ale i niezwykle oryginalny kontroler w kształcie deskorolki. Niestety, na ta chwile nie są znane bliższe szczegóły dotyczące jego konstrukcji i możliwości jakie będzie nam oferował. Wszystko to zapewne zostanie wyjaśnione podczas tegorocznych targów E3 na co wskazuje oficjalna strona gry.
 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bartek Żak
  Fajny podkład muzyczny :)
  Tony Hawka ProSkater 2 przeszedłem wieloma postaciami, chyba wszystkie mapki zaliczałem na 100% :) Trójka już była nie taka, a w kolejne nie grałem.
 • avatar
  Szymon331
  Chciałbym żeby powstawały takie gry z Freeride (Downhill, slope...)