Gry na konsole

Tony Hawk’s Pro Skater 5: tryb multiplayer tylko na nowych konsolach

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że nie tylko pecetowcy mogą czuć się pokrzywdzeni, ale też posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Pro Skater 5 Tony

W ubiegłym tygodniu wreszcie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 5 powstaje. Twórcy zapowiedzieli, że możemy liczyć na powrót do korzeni serii oraz że niestety nowa odsłona ominie komputery osobiste. Teraz okazuje się, że nie tylko pecetowcy mogą czuć się pokrzywdzeni, ale też posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360. Otrzymają oni bowiem grę okrojoną z trybu multiplayer.

Podczas zapowiedzi twórcy ujawnili, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 5 zaoferuje sieciowy tryb wieloosobowy, do którego ponadto płynnie będziemy mogli przechodzić z rozgrywki dla jednego gracza. Zawarte zostaną w nim zarówno tryby kooperacji, jak i rywalizacji. Tę samą postać będziemy mogli wykorzystywać i rozwijać w rozgrywce sieciowej i offline. Okazuje się, że to wszystko dotyczy jednak wyłącznie konsol obecnej generacji, a więc PlayStation 4Xbox One

Firma Activison nie powiedziała, dlaczego wersja gry na konsole poprzedniej generacji zostanie pozbawiona funkcji sieciowych. Nie wiadomo też czy poszczególne edycje będą różniły się czymś jeszcze (oprócz, rzecz jasna, oprawą wizualną). Wiemy natomiast, że posiadacze PS3 i X360 zapłacą mniej za swoje egzemplarze gry – 40 dolarów, podczas gdy gracze z PS4 i Xbox One – 60 dolarów. Premiera zaś odbędzie się jeszcze w tym roku.

Źródło: GameSpot, Xbox Store

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Jaram się. W końcu to THPS! Godziny, dni, miesiące spędzone na męczeniu 1ki i 2ki na PSX, potem THPS3 na PS2..4ka, Undergroundy, Proving Ground, Project8...
  Uwielbiam całą serię, no i zawsze ten zajebiszczo-masakrujący soundtrack.
  • avatar
   PIRAT_PL
   3
   Trochę szkoda że nagle zrezygnowali z wersji PC która w dotychczas wydanych częściach Tonego Hawka (nie tylko seria Pro Skater) były dostępne na tą platformę. No ale to wybór producenta, mam nadzieję że jeszcze go zmieni (chociażby bez MP jak w przypadku konsol 360 i 3).
   • avatar
    killerek132
    1
    Niech mnie cmokną w pompkę, zawsze grałem w Tonniego na PC, teraz jakieś posrane czasy przychodzą...
    • avatar
     pycipro
     -3
     Nie przejmujcie się tryb multiplayer dostaniecie w DLC :D
     • avatar
      pycipro
      -3
      Nie przejmujcie się tryb multiplayer dostaniecie w DLC :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       multi mnie w tej grze nie interesuje