Gry

TOP 25 aktualności maj 2010

przeczytasz w 2 min.

Choć maj nie rozpieszczał fanów premier szybkich procesorów i kart graficznych, to jednak trudno uznać go jako mało ciekawy. Co wydarzyło się w komputerowym światku w minionym miesiącu? Oto nasze podsumowanie.

Z pewnością do sensacji należy informacja o policyjnej obławie na najaktywniejszych użytkowników serwisu odsiebie.com, którego historia wydawać się mogło, zakończyła się w minionym roku. Jak się jednak okazuje, policja nie zapomina także o tych, którzy dość często zaglądali na strony serwisu do wymiany plików. Po kilku miesiącach wymiar sprawiedliwości zapukał do drzwi ponad 20 użytkowników.

Maj to również kolejny miesiąc, w którym ekipa tworząca przeglądarkę Firefox potwierdziła swoją wielkość. Mimo sporych sukcesów przeglądarki Chrome, Firefox ciągle zyskuje kolejnych użytkowników i wygląda na to, że nawet Google nie jest w stanie (na razie) zagrozić popularnemu „liskowi”.

TOP 25 - najważniejsze wiadomości w maju:

 • Firefox zaskoczył Chrome (i innych też)

  - Google podczas swojej kilkudniowej imprezy omówiło w zasadzie wszystkie sektory działalności firmy - w tym rozwój przeglądarki internetowej Chrome.


 • Dyski HRD są szybsze i lepsze niż SSD

  - Bezgłośne i pozbawione ruchomych części dyski HRD (Hard Rectangular Drive), działają na zasadzie zbliżonej do HDD i mogą być realnym konkurentem dla technologii SSD.

   
 • Policja zatrzymuje użytkowników Odsiebie

  - Pamiętacie zeszłoroczne huczne zamknięcie portalu Odsiebie.com? Jeśli tak to zapewne przypominacie sobie zapewnienia funkcjonariuszy policji, że po zatrzymaniu właścicieli serwisu, policjanci rozpoczną akcję dalszego zatrzymywania lecz tym razem użytkowników!

 

Sprzęt:

  

Gry

  

Internet

  

 

Oprogramowanie

 

W minionym miesiącu najaktywniejsi autorzy newsów  wymienili zebrane punkty m.in. na:


OCZ ModXstream PRO 600W


Scythe Mugen 2

Czytnik kart pamięci Logilink 3.5''

 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Gratulacje.
  • avatar
   racedriver
   0
   "policja nie zapomina także o tych, którzy dość często zaglądali na strony serwisu do wymiany plików. Po kilku miesiącach wymiar sprawiedliwości zapukał do drzwi ponad 20 użytkowników."

   nalezy dodac to bybyly te osoby, ktore najwiecej uploadowaly (wysylaly) plikow na serwer, a nie ci, ktorzy najwiecej sciagali
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Chwila, chwila. Redaktorzy piszą newsy (bo zobowiązuje ich do tego umowa) i mają za to płacone i jeszcze dostają wyróżnienia???
    Hańba, zabieracie wyróżnienia zwykłym użytkownikom.