Gry mobilne

Polacy prezentują defensywny styl gry w Top Eleven

przeczytasz w 1 min.

Firma Nordeus postanowiła przeanalizować styl gry w Top Eleven mieszkańców poszczególnych krajów.

Top Eleven Mourinho

Top Eleven to obecnie najpopularniejszy menedżer piłkarski na urządzeniach mobilnych – gra została pobrana 100 milionów razy, każdego miesiąca gra w nią 10 milionów osób, a codziennie do gry logują się 4 miliony graczy. Jej producent, Nordeus, postanowił przeanalizować styl gry mieszkańców poszczególnych krajów – czym charakteryzują się Polacy?

Polscy wirtualni menadżerowie stawiają raczej na defensywną taktykę, decydując się przeważnie na tylko jednego napastnika. Nie kładziemy też zbyt dużego nacisku na szkolenie zawodników. Ogólnie gramy zapobiegawczo i preferujemy łagodne wejścia w piłkę.

Największy nacisk na defensywę kładą jednak Niemcy, a najbardziej agresywni są menadżerowie z Hiszpanii. Brytyjczyków z kolei charakteryzuje to, że bardzo rzadko decydują się na zmianę taktyki w trakcie sezonu. Zupełnym przeciwieństwem pod tym względem są Włosi. Podsumowanie preferencji możecie zobaczyć na poniższej infografice:

Top Eleven styl gry

A wy gracie w Top Eleven? A jeśli tak, to jaki styl preferujecie?

Źródło: Nordeus

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    R2rr0
    1
    "Polscy wirtualni menadżerowie stawiają raczej na defensywną taktykę, decydując się przeważnie na tylko jednego napastnika (podobnie zresztą jak ma to miejsce w naszej narodowej reprezentacji)."

    Bzdura. Polska nie od wczoraj gra na dwóch napastników bo przez całe obecne eliminacje do ME. Nawet z Niemcami w wyjściowym składzie był Milik i Lewandowski. To zresztą głównie dlatego można oglądać ich mecze bez wstydu ostatnio.