Gry komputerowe

Z dodatku do preorderów Total War: Warhammer II skorzystamy w... poprzedniej odsłonie serii

przeczytasz w 1 min.

Twórcy oddadzą do dyspozycji graczy plemiona Norski, ale zaznaczyć trzeba, że trafią one nie do Total War: Warhammer II, ale do Total War: Warhammer.

Wprawdzie wielu graczy potępia przedpremierowe zamówienia gier, ale skoro podobne oferty pojawiają się coraz częściej to zapewne znajdują się i ci, którzy są z nimi zainteresowani. Niekiedy producenci przygotowują jednak propozycje, powiedzmy, oryginalne.

Doskonałym przykładem wydaje się Total War: Warhammer II. Twórcy poinformowali, że osoby jako pierwsze decydujące się na zamówienia gry (przed premierą i maksymalnie tydzień po niej) otrzymają w prezencie dodatkową, grywalną frakcję. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że trafi ona nie do Total War: Warhammer II, ale do Total War: Warhammer. Pomijając już tę kwestię dodać wypada, że chodzi tutaj o plemiona Norski.

„Pakiet Rasy Norsca będzie grywalny w pierwszej części trylogii Total War: WARHAMMER od 10 sierpnia, przed premierą drugiej części, zaplanowanej na 28 września na komputery PC, w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.”


Źródło: Cenega Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Bez znaczenia czy to 1, 2 czy 3 część, bo wszystkie te gry będą połączone w jedno :)
  • avatar
   xShevarash
   0
   Trzeba złożyć pre-order na steam aby otrzymać dlc, czy nie ma znaczenia gdzie złożę zamówienie? Gdy zamówię 2 na np emag to dostanę jakiś kod? ktoś wie jak to ma działać?