Routery

Szybki Internet LTE w domu i poza nim - router TP-Link MR600

przeczytasz w 1 min.

Gdy czasem potrzebujesz zabrać swój szybki Internet na urlop albo na działkę, TP-Link Archer MR600 może ci się spodobać. To pierwszy stacjonarny router 4G+ w ofercie tego producenta. 

Router LTE to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą podłączyć się do infrastruktury kablowej albo też chcą mieć dostęp do szybkiego Internetu na wszystkich swoich urządzeniach, nie tylko w domu czy biurze, ale też poza nim. Reprezentujący tę kategorię Archer MR600 firmy TP-Link ma się dobrze sprawdzać w obu tych sytuacjach.

TP-Link Archer MR600 SIM

Czym wyróżnia się model TP-Link Archer MR600? Przede wszystkim tym, że jest to stacjonarny router 4G+, a więc obsługujący LTE kategorii 6 z technologią Carrier Aggregation. To wszystko może niewiele mówić, więc powiedzmy wprost: użytkownicy mogą liczyć na stabilny zasięg i prędkości sięgające 300 Mb/s. To wystarczy, by komfortowo oglądać seriale na Netflix czy grać w gry online. 

Router pracuje w standardzie Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac), czyli pozwala wykorzystać pasmo 2,4 GHz oraz 5 GHz, w zależności od potrzeb. Dodatkowo sprzęt ten został wyposażony w cztery gigabitowe porty Ethernet, umożliwiające nawiązanie przewodowego połączenia z siecią. 

Producent zwraca również uwagę na komplet funkcji poprawiających bezpieczeństwo, możliwość podłączenia 64 urządzeń równocześnie, prostą instalację i konfigurację oraz obsługę technologii OneMesh, pozwalającej na utworzenie jednej sieci z kilku różnych routerów i płynne przełączanie się między tymi punktami dostępu. 

TP-Link Archer MR600 przód

Router TP-Link Archer MR600 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena wynosi 699 złotych. Nabywcy mogą liczyć na 3-letnią gwarancję.

Źródło: TP-Link

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  1
  Nie wydałbym prawie 700 zł na sprzęt z napisem TP link...
  • avatar
   kero8
   0
   Kategoria 6 jak już jest 20+
   • avatar
    Maden44
    0
    ja tam nie narzekam, my mamy szybki internet poznań od Inea https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet aż się zaskoczyłem jakością łącza bo oferta wcale nie droga
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     na TPLINK nie raz się zawiodłem, głównie z powodu braku aktualizacji firmware. W końcu kupiłem router ASUS, mam go ponad 5 lat i nadal ma aktualizacje, a był niewiele droższy od porównywalnego tplinka.