Gry

Jaka piękna baśń - 7 minut z grą Trine 4 

przeczytasz w 1 min.

Na kolejny rozdział niezwykle klimatycznej baśni nie będziemy musieli już długo czekać. Na to, że w ogóle warto czekać, bardzo dobrym dowodem jest najnowszy, 7-minutowy fragment rozgrywki. Pozwala on dobrze przyjrzeć się grze Trine 4: The Nighmare Prince.

Materiał przedstawia jedną z niezwykłych plansz, na której czeka wiele zagadek do rozwiązania i stworów do pokonania. W jednym i drugim zadaniu najważniejsze będzie właściwie wykorzystanie umiejętności każdego z trójki bohaterów: czarodzieja, rycerza i złodziejki. Ten film to także kolejny dowód na to, że grze Trine 4: The Nightmare Prince będzie zdecydowanie bliżej do dwóch pierwszych części niż eksperymentalnej „trójki”.

Przede wszystkim możemy liczyć na powrót do 2,5D, na co nadzieję miała zdecydowana większość fanów tej serii. Oczywiście powrót klimatycznej oprawy wizualnej i mającej równie pozytywny wpływ na budowę nastroju ścieżki dźwiękowej też nie jest bez znaczenia. Ale co tu dużo mówić – najlepiej to zobaczyć (i tego posłuchać)…

Trine 4 - gameplay z PAX West 2019:

Gra Trine 4: The Nighmare Prince zadebiutuje 8 października 2019 roku na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Tego samego dnia na rynku pojawi się zbiorcze wydanie wszystkich czterech odsłon – Trine: The Ultimate Collection. Lista platform docelowych również jest taka sama.

Źródło: Modus Games

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!