Gry komputerowe

Tyranny: Bastard’s Wound - dziś premiera

przeczytasz w 1 min.

W pierwszej połowie września ciepło przyjęte RPG od Obsidian Entertainment doczeka się rozszerzenia. Zobaczcie zwiastun Tyranny: Bastard’s Wound.

Aktualizacja [07.09.2017]: Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią, dziś (o godzinie 18.00) miejsce ma premiera DLC zatytułowanego Bastard’s Wound, które wzbogaci grę Tyranny o nowy region, kolejne opowieści i garść zadań do wykonania. Wszystkie kluczowe informacje na temat rozszerzenia znajdziecie w newsie poniżej.

News [24.08.2017]: Zgarnęła od nas 4,5 gwiazdki na 5 możliwych, a na Steamie zbiera „bardzo pozytywne recenzje”. Nie brakuje więc pewnie osób, które ucieszą się na wiadomość, że będąca reprezentantką klasycznych RPG-ów gra Tyranny zostanie rozszerzona już za kilkanaście dni.

Obecna na targach Gamescom 2017 firma Paradox Interactive wykorzystała tę imprezę, by zdradzić, kiedy ogromne rozszerzenie do jej jak najbardziej udanej gry ujrzy światło dzienne. Okazuje się, że czekała z tym niemal do ostatniej chwili.

Tyranny: Bastard’s Wound – bo taki jest jego tytuł – pojawi się mianowicie na rynku 7 września, a pewni zakupu mogą złożyć zamówienie przedpremierowe już dzisiaj. Podobnie jak „podstawka”, rozszerzenie trafi na pecety z systemami Windows, Linux i macOS.

Kosztujące 15 euro (lub nieco ponad 32 euro wraz z „podstawką”) Bastard’s Wound wprowadzi nowy, tytułowy region, a w nim kolejne postacie, wybory moralne i zadania do wykonania. Dzięki nim poznamy historie Barika, Lantry’ego i Zwrotki.

„Bastard’s Wound oferuje nowe historie i postaci, w tym bliższe spojrzenie na świat zwierzców i los tajnej osady uchodźców oraz zupełnie nowe zadania związane z trzema najbardziej zapadającymi w pamięć towarzyszami” – zapowiada wydawca i całość kwituje tym oto zwiastunem:

Dodajmy, że w dniu premiery Bastard’s Wound gracze Tyranny będą mogli również pobrać darmową aktualizację. Znajdą się w niej nowe dialogi audio oraz rozszerzenie trzeciego aktu, które pozwoli doprowadzić do innego zakończenia.

Źródło: Paradox Interactive

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  1
  Ile reklam od Szajsunga przepuszczono, na całe tło i dodatkowy banner na górze :o

  A tak swoją drogą, przeszedłem raz - było super. Przeszedłem drugi raz po wydaniu tej małej łatki ze 2-3 miesiące temu - też super. Ale trzeci raz tak nie zrobię, dawajcie dokończoną grę z kontynuacją od momentu, w którym zakończono, bo wrze ciekawość, a na kawałki gry nie będę kupował lub przechodził.
  • avatar
   drcocaina
   0
   W pierwszej września ciepło przyjęte RPG... - brzmi jak tłumaczenie z google.