Komputery

Ubieraj się jak Steve Jobs

przeczytasz w 1 min.

Przez ostatnie lata szef Apple zwykł informować świat o kolejnych wprowadzanych przez koncern produktach w dokładnie takim samym stylu – podczas kilkudziesięciominutowych prezentacji na kolejnych konferencjach Apple Worldwide Developers Conference, na których występował w czarnym golfie z podwiniętymi rękawami, niebieskich jeansachszarobiałych sportowych butach. Strój był na tyle charakterystyczny, że szybko stał się wizytówką Jobsa i stałym elementem jego wizerunku, rozpoznawanym przez większość fanów Apple.

Steve Jobs jest jednym z najwyżej cenionych szefów firm na świecie. Może znajdą się osoby, które zapragną czerpać z niego wzorce jeśli chodzi o ubiór? Taka idea przyświecała twórcom strony Steve’s Outfit, która umożliwia szybkie i łatwe zakupienie CEO Collection 2008 – takiego samego ubrania, jakim dysponuje CEO Apple. W skład jego stroju wchodzi czarny golf wykonany z kaszmiru i jedwabiu za 130$, jeansy Levi’s w cenie 138$, buty New Balance po 130$ oraz nieodłączny iPod Touch, kosztujący 399$.

Elementy składowe stroju szefa Apple wraz z odpowiednimi linkami do sklepu Amazon znajdują się na stevesoutfit.com. Dla porównania umieszczono na niej również zdjęcie z prawdziwym Steve'em Jobsem w swoim charakterystycznym ubraniu.

A jak Wam podoba się styl Jobsa? Czy chcielibyście się ubierać tak, jak on? Zapraszamy do zamieszczania swoich opinii w komentarzach pod newsem.
 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    wolfikx
    0
    Chyba żartujecie.
    U mnie kloszardy chodzą w skórzanych gajerkach i w lakierkach;)