Internet

Ucho Prezesa powraca - 4. sezon na Showmax

przeczytasz w 1 min.

Jedna z najlepszych satyr politycznych ostatnich lat powraca. Pierwszy z czternastu odcinków czwartego sezonu serialu Ucho Prezesa jest już dostępny w usłudze Showmax.

Najważniejsza osoba w państwie powraca wraz ze swoimi oddanymi współpracownikami i zawziętymi przeciwnikami. W usłudze Showmax odbyła się oficjalna premiera czwartego sezonu popularnego serialu Ucho Prezesa, który można oglądać także w telewizji WP.

Ucho Prezesa to polityczna satyra, której głównym bohaterem jest Prezes, grany przez Roberta Górskiego, będącego równocześnie jednym z kluczowych twórców tej produkcji. Oprócz niego na ekranie można zobaczyć innych kabareciarzy i aktorów znanych ze szklanego ekranu lub teatru. 

Widzowie raz jeszcze powinni przygotować się na zabawny, a zarazem trafny komentarz na temat aktualnej sytuacji politycznej. Podczas oglądania 14 odcinków, jakie złożą się na czwarty sezon serialu, dowiemy się między innymi co Prezes myśli na temat wyników zakończonych niedawno wyborów…

Pierwszy odcinek (zatytułowany Bal manekinów) jest już dostępny dla wszystkich użytkowników serwisu Showmax, a kolejne będą pojawiać się co czwartek. Co niedzielę natomiast będzie można oglądać w Telewizji WP. 

Źródło: Showmax. Foto: H. Karapuda

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Vassago
    3
    Drogi Benchmarku, po co dajesz taki news? To jest dobre dla Filmweb.pl itp. portali ale nie dla was. Nie łączcie świata komputerów i gier z polityką bo zaraz wybuchnie wojenka na forum pomiędzy peowskimi Lemingami a pisowskimi Pelikanami.