• benchmark.pl
 • Gry
 • Uspokajania graczy czekających na nowego Hitmana ciąg dalszy
Gry

Uspokajania graczy czekających na nowego Hitmana ciąg dalszy

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Tym razem głos zabrał Phil Rogers, szef europejskiego oddziału Square Enix.

Hitman

Jak długo przekonywać można do swoich racji? IO InteractiveSquare Enix wyznają chyba zasadę, że tak długo, aż wszyscy dadzą się przekonać. Do czego? Do tego, że nie trzeba obawiać się o jakość nowego Hitmana.

Dość szybko dowiedzieliśmy się, że producent oraz wydawca nie zdecydują się na klasyczny model dystrybucji. Początkowo wiązało się to z wieloma pytaniami, ale w zeszłym miesiącu wyjaśniło się, iż nowy Hitman ma być podzielony na sezony. Tych, którym nie bardzo się to podoba uspokaja tym razem Phil Rogers, szef europejskiego oddziału Square Enix.

„To jest po pierwsze gra. Chcemy utrzymać model biznesowy dość prostym. Będzie jedna cena, więc nie ma mowy o mikrotransakcjach, a to pozwala nam w spokoju rozwijać grę. Gracze nie chcą niedokończonych treści, a my chcemy aby wszystko bardzo jasne. To będzie gra AAA, w pełni doszlifowana - Hitman, jakiego wszyscy oczekują.”

Co jednak warte podkreślenia, jednocześnie wymieniony został powód, który przynajmniej oficjalnie ma być jednym z tych w największym stopniu decydujących o przyjętej strategii.

„Myślimy też o deweloperach. Kiedy wchodzą oni w ostatnich kilka miesięcy rozwoju gry, to zazwyczaj mają najwięcej pomysłów. To wtedy rozumieją oni już doskonale wszystkie narzędzia i są w stanie tworzyć świetne rzeczy, są najbardziej produktywni.”

Przypominamy, iż Hitman zadebiutować ma 8 grudnia na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: gamingbolt, theverge

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  kupiłem 2 gry w tym zakichanym early access , the forest i h1z1 i to jest jakiś żart więcej nie kupię gry z wczesnego dostępu bo są nie grywalne . lepiej poczekać na normalną premierę .
  6
 • avatar
  SoulRak3r
  Dobra dobra. Śmierdzi to early access lub innym preorderem. Nie podoba się ludziom i słusznie, słowa tego nie zmienią.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Ja się nigdy na tej grze nie zawiodłem i teraz pewnie też się nie zawiodę.
  Hitman - 7/10
  Hitman 2 - 10/10 (najlepsza skradanka w historii)
  Hitman 3 - 7,5/10
  Hitman 4 - 9,5/10
  Hitman 5 - 8/10
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Jakość artykułów spadła tutaj do poziomu "wyborczej". Te tłumaczenie z translatora w cytatach to jakiś żart chyba. Ostatni raz tutaj wszedłem. Yoda był by z was dymny.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Ilu tu hipokrytów :D. Jak CDP wydawało przez 2 miesiące DLC, które mogli wydać od razu, to jakoś nikt nie płakał...
  -3
 • avatar
  Nullmaruzero
  A ja się pobawię we wróżenie z fusów i powie że ta gra pokaże ile do gadania ma IO Interactive. Trochę z Duńczykami przystaję i nie chce mi się wierzyć żeby bubla wypuścili ot tak sobie bo by im to spać nie pozwoliło. W codziennych sprawach wiele rzeczy robią dziwnie albo i na opak, ale rezultat zazwyczaj tego wychodzi dobry jeśli nie lepszy :D O ile Square Enix nie zmusi ich do tego bezpośrednio albo pośrednio to seria powinna utrzymać poziom. O ile planują jeszcze jechać z tą serią to wszystkie "sezony" muszą być dobre.