• benchmark.pl
 • Gry
 • Vampyr nową grą studia Dontnod - RPG w czasach I Wojny Światowej
Gry

Vampyr nową grą studia Dontnod - RPG w czasach I Wojny Światowej

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Studio Dontnod zaczyna się wyraźnie rozkręcać.

Vampyr gra

Studio Dontnod zaczyna się wyraźnie rozkręcać. Po ciepło przyjętym Remember Me pracuje obecnie nad ciekawie zapowiadającym się Life is Strange i, jak się teraz okazuje, nad czymś jeszcze.

W przygotowaniu znajduje się gra pod wdzięcznym tytułem Vampyr. Na oficjalną zapowiedź musimy jeszcze podobno poczekać, ale już teraz w sieci znalazły się pierwsze informacje i trzeba przyznać, że zwiastują one coś naprawdę intrygującego.

Mowa tutaj o tytule RPG, w którym, jak się łatwo domyślić, gracze wcielą sie w wampira. Zamieniony zostanie w niego doktor, którego ugryzie jeden z jego pacjentów. Tych mu nie brakowało, ponieważ akcja rozgrywać ma się w czasach I Wojny Światowej lub chwilę po tym konflikcie podczas panowania wirusa hiszpańskiej grypy.

Z garści ujawnionych szczegółów wymienia się również wybory moralne bohatera, które mają być tu trudne i odgrywać istotne znaczenie. Trudno będzie bowiem pogodzić misję ratowania innych z zaspokojeniem żądzy krwi.

Pozostaje nam czekać teraz na oficjalną zapowiedź. Wtedy poznamy zapewne więcej konkretów, a także, najprawdopodobniej, platformy docelowe gry i przybliżoną chociażby datę premiery.

Vampyr nowa gra studia Dontnod

Źródło: vg247, egmnow

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Grzywacz
  Vampyr to już tytuł klasyka z 32 roku, który wszedł do kanonu. Czasem jeśli wyśmiewasz się z czegoś, o czym nie masz pojęcia to tylko samemu sobie wystawiasz wizytówkę. Mnie ten tytuł zaintrygował i na pewno będę śledził dalsze doniesienia o nim.
  8
 • avatar
  Konto usunięte
  Lubię takie klimaty. Problem w tym, że mało gier w nich powstaje. 2 najlepsze to VTMB i VTMR, zaraz za nimi pierwszy BloodRayne i Nocturne. Trzymam kciuki za tą produkcję.
  3
 • avatar
  ziobrovski
  Migotka z paszczy ci smierdzi.
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  ''Vampyr'' - r u srs?

  OMG, zal.pl i wiocha.pl...

  Powaznie. Tego powinni zabronic.

  Nie oznacza to, ze zamykam sie na nowe tytuly gier, ale no chlopacy... Odrobina powagi.
  -32
 • avatar
  Peleryn
  Mam pytanie, dlaczego nie każdy mój komentarz jest dodawany?