Gry mobilne

W Pokemon GO pojawią się starcia graczy, prawdopodobnie

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze nic nie jest pewne, ale skoro mówi o tym sam szef Niantic to chyba faktycznie coś jest na rzeczy, prawda?

Pytani o to, czego najbardziej brakuje w Pokemon GO, gracze najczęściej chyba odpowiadają, że bezpośredniej rywalizacji pomiędzy graczami. W ostatnim wywiadzie z TechCrunch szef Niantic, John Hanke, rozbudził nadzieje na to, że faktycznie może ona się pojawić.

„Mam 10-letniego syna, który jest moim ekspertem od Pokemonów i partnerem do gry. Mówi, że chce walczyć ze swoimi przyjaciółmi w Pokemon GO” – opowiadał Hanke. – „Sporo rozmawialiśmy o walkach. Prawdopodobnie jest to jedna z funkcji, która pojawi się w naszym schemacie działań”.

Kiedy należy się spodziewać wprowadzenia trybu PvP? Tego jeszcze nie wiadomo. Niestety najpewniej niezbyt szybko. W przyszłości pojawić ma się także system handlu. Nowa funkcja, która dostępna jest już teraz to natomiast system kumpli (buddy) – możemy wybrać ulubionego pokemona, który pomoże nam osiągać nasze cele w grze.

Źródło: VG247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Teraz to już mogą stawać na głowie, a fala mainstreamu i tak nie powróci.
  • avatar
   Snake73
   1
   W Pokemon GO pojawią się starcia graczy jak jeden wpadnie na drugiego.
   • avatar
    kokosnh
    0
    Już widzę te "ustawki" :D
    • avatar
     miedzianek
     0
     Mydlenie oczu, miało być w drugim upie, miały być poki v2, i dupa. A gymy/stopy dalej usuwają
     • avatar
      Yukko
      0
      Rzeczy które być powinny na starcie oni MOŻE wprowadzą... Pokemony może i zawsze były nastawione na kolekcjonowanie ale i na rywalizację, wymianę a Pokemon GO? Tylko łapanki bez walk a teraz to już jest grubo za późno. Ci co się znudzili to już nie wrócą a ci co czekali chyba też już za długo czekali.

      Ahh, jak ta chciwość niszczy coś co mogłoby być takie fajne i być w modzie na dłużej jak 3 miesiące. No ale plan trzeba mieć by dodawać jedną nową rzecz jak 25% graczy odejdzie.