Gry

W sieci pojawił się nowy zwiastun Assassin’s Creed 2

przeczytasz w 1 min.

Przed paroma godzinami w Sieci pojawił się drugi już zwiastun niezwykle ciekawie zapowiadającego się Assassin’s Creed 2. Niestety, przed jego obejrzeniem muszę Was przestrzec -  jeśli znów liczycie na to, że twórcy pokazali jak faktycznie produkcja ta prezentuje się w akcji to srogo się zawiedziecie. Jak widać ostatnio bardzo modne staje się powolne podgrzewanie atmosfery wokół tytułów, które mają szanse stać się bestsellerami.

Na koniec  chciałbym zwrócić Waszą uwagę na przybliżoną datę premiery, która pojawia się tuż przed końcem trailera – „Holidays 2009”. Czyżby oznaczało to, że grę zobaczymy na półkach sklepowych dużo wcześniej niż wszyscy się spodziewam? Według zapowiedzi AC2 miał pojawić się w roku fiskalnym kończącym się 31 marca 2010 roku.
 

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  pfff... ale trailer
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Na koniec chciałbym zwrócić Waszą uwagę na przybliżoną datę premiery, która pojawia się tuż przed końcem trailera – „Holidays 2009”. Czyżby oznaczało to, że grę zobaczymy na półkach sklepowych dużo wcześniej niż wszyscy się spodziewam? Według zapowiedzi AC2 miał pojawić się w roku fiskalnym kończącym się 31 marca 2010 roku."

   Z tego co pamiętam to określenie holidays stosowało się raczej do Bożego Narodzenia, ale pewien nie jestem.
   • avatar
    szawel
    0
    No i mamy kolejny film o kreskach ;)
    • avatar
     Szymon331
     0
     Ho ho, zrobiłem sobie nadzieje
     • avatar
      Daniel hEll_Mariachi Poręba
      0
      Rewolucji to tu raczej nie będzie.. Ten sam silniczek, pewnie lekko zmodyfikowany. Oby tylko fabuła, system rozgrywki i innowacje w gameplay'u dały radę... Wizualnie nie spodziewajcie się nie wiadomo czego. Z obecnej generacji niewiele da się już wycisnąć. Poza tym Ubi, to nie geniusze pokroju Criterion, którzy np. na ps2 potrafili zaimplementować bump-mapping, czy hdr, mimo iż ps2 takich efektów sprzętowo nie obsługuje(!!!). Ba, nie posiada nawet jednostki T&L! Pozostaje mieć nadzieję, że Ubi nie pójdzie na łatwiznę, i zaserwuje nam godnego następcę Assassin'a.
      • avatar
       SoundsGreat
       0
       A XBOX 360?? ktoś wie?