Gry komputerowe

War Thunder - nadciągają nowe japońskie maszyny

przeczytasz w 1 min.

Jako pierwsza spośród nowych japońskich maszyn w grze War Thunder pojawiło się działo Typ 87.

Gaijin Entertainment zapowiada, że liczba maszyn Kraju Kwitnącej Wiśni będzie się systematycznie zwiększała. Nadchodzą świetne tygodnie dla graczy War Thunder i miłośników japońskiej myśli technicznej.

Japońskie drzewko w War Thunder zaliczyło mocny start – gracze mieli do wyboru czołgi lekkie, średnie i ciężkie, a także działa samobieżne czy amfibie. Ekipa Gaijin Entertainment zapowiada jednak, że był to dopiero początek, a najlepsze dopiero nadejdzie.

Na pierwszy ogień idzie Typ 87 – niewielkie i szybkie działo, które z powodzeniem przejmuje rolę mobilnej platformy przeciwlotniczej. Jego 35-milimetrowe działka sprawdzą się jednak nie tylko w walce z samolotami oponentów, ale też przeciwko jednostkom naziemnym ze słabszym opancerzeniem. 

War Thunder Typ 87

W najbliższych tygodniach japońskie drzewko w War Thunder zostanie też wzbogacone o wielowieżowe czołgi oraz mobilne platformy wyrzutni przeciwpancernych pocisków kierowanych. Firma Gaijin Entertainment uspokaja też, że drzewka innych nacji również zostaną odświeżone.

Źródło: Gaijin Entertainment

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nullmaruzero
  1
  A WoT w tym czasie znowu zrobi buffy i nerfy.
  • avatar
   Olfen115
   0
   Grałem w obie gry i wot i wt są fajne ale w WoT jest jeden minus. Jesli jedziesz 6 tierem to moze cie rzucic o 2 wyzej... i tak z innymi tierami. Kto to wymyslal ? Czemu nie moga byc same 6 tiery ? Rozgrywka byla by zbalansowana. A najgorzej jest kiedy odkrywasz czolg na wyzszym tierze i na stocku mozesz gówno robić i to jest istna męczarnia.

   Dla tych co nie rozumieja nie chodzi mi o same 6 tiery tylko tez inne np grasz 3 a w bitwe sa 5 tiery.
   • avatar
    jeomax.co.uk
    0
    Niech sie skupia na poprawkach, bo mi Do-335 i BF-109 G-14 wracaja czasem do standardowego uzbrojenia. Niby byla poprawka (bo wiecej samolotow tak mialo), ale te 2 dalej zostaly sfarfoclone.