Gry

Wargaming gra z WOŚP

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

Wargaming wraz z partnerami przygotował aukcje, dzięki którym można pomóc potrzebującym, a przy okazji otrzymać prezenty.

W najbliższą niedzielę odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale rozmaite sławy i firmy prowadzą aukcje już teraz. Wśród nich (ponownie) jest Wargaming.

Wydawca gier World of Tanks i World of Warships wraz z firmami Cobi i Merlin Publishing przygotował atrakcyjne aukcje. Zainteresowani mogą przekazać pieniądze na pomoc najmłodszym, a równocześnie otrzymać rzadko spotykane czołgi lub okręty, zestawy klocków lub puzzli oraz komiksy. 

Aukcje trwają do 25 stycznia, a cały dochód z nich zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Można na przykład wylicytować czołgi Obiekt 252U albo Su76i w grze i dodatkowo otrzymać złożone z 450 klocków zestawy z powstańczym czołgiem Panther, 1000-elementowe puzzle i komiks World of Tanks: Roll Out.

Jest też coś dla wielbicieli okrętów – to aukcje z jednostkami premium: Gremiaszczy, Fujin i Kamikaze, a także Belfast, Kamikaze R i Imperator Nikolai I. Do tych trzech ostatnich organizatorzy dorzucają jeszcze kolekcjonerskie puzzle, które po ułożeniu dają nawiązujący do World of Warships obrazek o wymiarach 68x48 cm.

Wszystkie aukcje Wargaming z okazji 26. finału WOŚP znajdziecie na stronie Allegro.

Źródło: Wargaming

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  Na wnuczka już nikt się nie nabiera, na policjanta też nie ale oszukiwanie na WOŚP nadal wychodzi im świetnie. Ile Owsiak przetracił kasy ludzi dobrej woli na jakieś Woodstocki, lansowanie homosiów i określonych opcji politycznych! Nie wspominając o tym że jeździł Land Roverem w czasach gdy Polonez był luksusem!
  3
 • avatar
  franiux
  A dla Tadzia na zbożne cele to nic nie ma ?. Jaka szkoda.
  2
 • avatar
  hex3n
  WOW! Szacun za pomysł.
  1
 • avatar
  krzychopata
  Kasa u owsika musi się zgadzać! W końcu za coś trzeba zorganizować przystanek woodstock!
  1
 • avatar
  Yamaraj6
  Bardzo dobrze może w końcu uda im się zebrać odpowiednią sumę aby wskrzesić sami wiecie kogo.
 • avatar
  Pardek
  Wargaming funduje chatę i auto Królowi Żebraków.
  -3
 • avatar
  rasiaknorris1
  Ci co pieprzą o Owsiaku to ludzie którzy tylko gadać potrafią. Mówią ze pomagają itp a to pewnie gowno prawda. Na widok pierwszego bezdomnego, chorego itp odwracają się i dają dyla. Ale innych rozliczać z pieniędzy to potrafią. Taka dulszczyzna kościelna.