Gry

Wargaming gra z WOŚP

przeczytasz w 1 min.

Wargaming wraz z partnerami przygotował aukcje, dzięki którym można pomóc potrzebującym, a przy okazji otrzymać prezenty.

W najbliższą niedzielę odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale rozmaite sławy i firmy prowadzą aukcje już teraz. Wśród nich (ponownie) jest Wargaming.

Wydawca gier World of Tanks i World of Warships wraz z firmami Cobi i Merlin Publishing przygotował atrakcyjne aukcje. Zainteresowani mogą przekazać pieniądze na pomoc najmłodszym, a równocześnie otrzymać rzadko spotykane czołgi lub okręty, zestawy klocków lub puzzli oraz komiksy. 

Aukcje trwają do 25 stycznia, a cały dochód z nich zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Można na przykład wylicytować czołgi Obiekt 252U albo Su76i w grze i dodatkowo otrzymać złożone z 450 klocków zestawy z powstańczym czołgiem Panther, 1000-elementowe puzzle i komiks World of Tanks: Roll Out.

Jest też coś dla wielbicieli okrętów – to aukcje z jednostkami premium: Gremiaszczy, Fujin i Kamikaze, a także Belfast, Kamikaze R i Imperator Nikolai I. Do tych trzech ostatnich organizatorzy dorzucają jeszcze kolekcjonerskie puzzle, które po ułożeniu dają nawiązujący do World of Warships obrazek o wymiarach 68x48 cm.

Wszystkie aukcje Wargaming z okazji 26. finału WOŚP znajdziecie na stronie Allegro.

Źródło: Wargaming

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  3
  Na wnuczka już nikt się nie nabiera, na policjanta też nie ale oszukiwanie na WOŚP nadal wychodzi im świetnie. Ile Owsiak przetracił kasy ludzi dobrej woli na jakieś Woodstocki, lansowanie homosiów i określonych opcji politycznych! Nie wspominając o tym że jeździł Land Roverem w czasach gdy Polonez był luksusem!
  • avatar
   franiux
   2
   A dla Tadzia na zbożne cele to nic nie ma ?. Jaka szkoda.
   • avatar
    hex3n
    1
    WOW! Szacun za pomysł.
    • avatar
     krzychopata
     1
     Kasa u owsika musi się zgadzać! W końcu za coś trzeba zorganizować przystanek woodstock!
     • avatar
      Yamaraj6
      0
      Bardzo dobrze może w końcu uda im się zebrać odpowiednią sumę aby wskrzesić sami wiecie kogo.
      • avatar
       Pardek
       -3
       Wargaming funduje chatę i auto Królowi Żebraków.
       • avatar
        rasiaknorris1
        0
        Ci co pieprzą o Owsiaku to ludzie którzy tylko gadać potrafią. Mówią ze pomagają itp a to pewnie gowno prawda. Na widok pierwszego bezdomnego, chorego itp odwracają się i dają dyla. Ale innych rozliczać z pieniędzy to potrafią. Taka dulszczyzna kościelna.