Gry

Warhammer: Vermintide 2 wkrótce zadebiutuje na Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Debiut Warhammer: Vermintide 2 na kolejnej platformie zaplanowano na 11 lipca. Już teraz można jednak sprawdzić grę dzięki otwartym beta testom.

Warhammer: Vermintide 2 od pewnego czasu dostępne jest na PC, gdzie radzi sobie całkiem dobrze. Zapowiadano, że gra z czasem zawita na kolejne platformy i lada chwila przekonają się o tym posiadacze Xbox One.

Studio Fatshark ogłosiło, iż premierę zaplanowano na 11 lipca. Jednocześnie zaprosiło zainteresowanych do sprawdzenia gry przed premierą. Otwarte beta testy już ruszyły.

„Jesteśmy szczęśliwi, że wielu z was wzięło udział w zamkniętych beta testach. Wygląda jednak na to, że siły Skavenów i Chaosu są nieustępliwe - potrzebujemy was przed premierą zaplanowaną na 11 lipca. To znaczy, że do bety zapraszamy wszystkich mających dość odwagi na dołączenie do niej - czynimy ją otwartą dla wszystkich!”

Zainteresowani znajdą odpowiedni plik w sklepie Microsoft Store. Potwierdzono również, że gra doczeka się wersji na PlayStation 4, ale tu data premiery pozostaje jeszcze nieznana.


Źródło: vermintide

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    taki_jeden
    1
    Że niby jak na padzie w to grać? Champion nie do przejścia. No chyba, że wersja na konsole będzie znerfiona.