Gry komputerowe

Weź udział w turnieju Total War: Three Kingdoms i wygraj 1500 złotych

przeczytasz w 1 min.

Total War: Three Kingdoms już teraz zapisywane jest na konto sukcesów twórców. Jeśli sięgnęliście po ten tytuł to pojawiła się okazja do ciekawej rywalizacji z nagrodami.

Bawicie się przy Total War: Three Kingdoms? Jeśli tak to być może chcielibyście sprawdzić się w starciach z innymi graczami. To tym ciekawsza wizja, że na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Turniej Total War: Three Kingdoms

Firma Cenega we współpracy z oficjalną, polską stroną społeczności fanów serii totalwar.org.pl organizuje turniej Total War: Three Kingdoms. Chętni mogą zapisywać się do udziału do 1 czerwca, start turnieju przewidziany jest na 8 czerwca.

Zwycięzca może liczyć na nagrodę pieniężną w wysokości 1500 złotych oraz edycję kolekcjonerską gry. Za II i III miejsca przyznane zostaną nagrody w wysokości odpowiednio 1000 i 500 złotych. Wszelkich informacji można szukać na stronie totalwar.org.pl.

Total War: Three Kingdoms turniej

Total War: Three Kingdoms wyniki sprzedaży

Wydaje się, że chętnych do udziału w turnieju nie zabraknie. Total War: Three Kingdoms spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem, a twórcy mogą być bardzo zadowoleni ze sprzedaży gry.

Z oficjalnego komunikatu dowiedzieliśmy się, że Total War: Three Kingdoms zaliczył najlepszy debiut w historii całej serii. W zaledwie tydzień obecności na rynku gra rozeszła się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.

Jednocześnie twórcy mogą cieszyć się z pobicia rekordu na Steam. Od teraz to właśnie Total War: Three Kingdoms nosi miano gry, która w tym roku, w danym momencie przyciągnęła najwięcej graczy - 191 816. To znaczna poprawa wyniku Sekiro: Shadows Die Twice - 124 334.

Źródło: cenega

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!