• benchmark.pl
 • Gry
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze fragmenty rozgrywki z dodatku Serca z Kamienia
Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze fragmenty rozgrywki z dodatku Serca z Kamienia

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na kolejne godziny świetnej zabawy.

 Wiedźmin 3: Dziki Gon Serca z Kamienia

Jeszcze chwila, a Wiedźmin 3: Dziki Gon wzbogaci się o pierwszy z dużych dodatków. Serca z Kamienia, o którym właśnie mowa, zainteresuje chyba każdego, kto dobrze bawił się przy podstawowej wersji gry. A jeśli tak, to chętnych do zapoznania się z najnowszymi materiałami nie zabraknie.

Do tej pory twórcy skupiali się raczej na samych zapowiedziach i nie licząc zwiastuna trudno było o jakiekolwiek wideo. Dziś mamy jednak okazję do tego, aby nacieszyć wzrok fragmentami rozgrywki z nowej przygody. Opublikowany został nie tylko materiał prosto od producenta, ale także inne, które wrzucane są do sieci przez redakcje mające już pierwsze spotkanie z dodatkiem za sobą.

„Wciel się w legendarnego zabójcę potworów Geralta z Rivii i staw czoło Olgierdowi von Everecowi, bezlitosnemu przywódcy zbójnickiej bandy, który w tajemniczy sposób zyskał dar nieśmiertelności. Rozszerzenie Serca z Kamienia to ponad 10 godzin nowych przygód, zupełnie nowe wybory i konsekwencje, a także nowe postaci i opcje romansowe, jak również potężne przedmioty, potwory i nie tylko.”


 

 


Kiedy premiera? Już 13 października, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Pamiętajcie też, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem.

Źródło: vg247, cdp.pl, GameSpot, VideoGamer

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  17
  Nie oglądam gameplayów i trailerów. Chcę uniknąć spoilerów i dać się zaskoczyć przy przechodzeniu. Wierzę na słowo że będzie miodzio. Redzi zasłużyli na moje zaufanie :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   aktualnie kończe na 100% podstawkę (ach te znaki zapytania na Skellige...), więc dodatek będzie jak znalazł :)
   • avatar
    prime27pl
    -19
    serce nie serca
    • avatar
     gukeskl
     0
     Mnie najbardziej ciekawi ile dodali misji pobocznych :D i czy dodali jakieś fajne zbroje