Filmy / seriale / VOD

Wiedźmin od Netflix nadciąga. O której godzinie będzie premiera?

przeczytasz w 1 min.

Nie tylko dla sympatyków twórczości Andrzeja Sapkowskiego, ale również dla miłośników seriali. Wiedźmin od Netflix to jeden z najbardziej smakowitych kąsków tego roku. Dosłownie za chwilę można będzie wydawać pierwsze werdykty.

Wiedźmin od Netflix - o której godzinie będzie premiera?

Data padała na tyle często, że chyba każdy ją odnotował. Wiedźmin od Netflix zadebiutuje już jutro, 20 grudnia. Padają jednak pytania, o której godzinie dokładnie? I tu odpowiedź będzie dla wielu pozytywna. Najbardziej zniecierpliwieni będą mogli rozpocząć seans od rana. Premierę Wiedźmin od Netflix zaplanowano na godzinę 9:00 polskiego czasu.

Przy serialu można będzie spędzić sporo czasu. Nie jest bowiem tajemnicą, iż Netflix zdecydował się na udostępnienie nie jednego, ale aż ośmiu odcinków, czyli całego pierwszego sezonu.

Wiedźmin z napisami, z lektorem i dubbingiem

Preferencje bywają różne, Netflix postarał się zadbać o wszystkich. Wiedźmin od Netflix dostępny będzie w aż trzech polskich wersjach językowych. Można będzie delektować się seansem z oryginalną ścieżką dźwiękową i napisami, z lektorem lub z dubbingiem.

W rolę Geralta z Rivii wcielił się Michał Żebrowski. Poza tym można będzie usłyszeć między innymi Justynę Kowalską (Yennefer), Natalię Smagacką (Ciri) czy Marcina Franca (Jaskier).

To będzie dłuższa przygoda z Wiedźminem

Niezależnie od tego, jak ocenicie pierwszy sezon możecie być pewni, że serial będzie bardziej rozbudowany. Twórcy potwierdzili już drugi sezon, prace nad nim mają wystartować na początku przyszłego roku. Nieoficjalnie mówi się, że łącznie może zostać nakręconych nawet 7 sezonów. W oczekiwaniu na premierę pierwszego możecie zapoznać się z naszą obszerną publikacją zawierającą mnóstwo informacji na temat serialu.

Będziecie oglądać jutro od rana, wzięliście specjalnie wolne? A może ze spokojem obejrzycie wieczorem albo poczekacie aż do Świąt?

Źródło: Netflix Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    awesome1337
    0
    w pracy juz salka zarezerwowana na 1030