Systemy operacyjne

Windows 10 w tym roku już bez nowych funkcji

przeczytasz w 1 min.

Nowości do Windows 10 jeszcze zawitają. Poczekamy na to jednak kilka miesięcy.

Windows 10 wzbogacił się zeszłym tygodniu o aktualizację Anniversary Update. Przyniosła ona sporo nowości, w tym przynajmniej kilka naprawdę istotnych. Przez jakiś czas na nic podobnego nie powinniśmy się nastawiać.

Microsoft poinformował, iż Windows 10 nie będzie otrzymywał w tym roku nowych funkcji. Nie znaczy to jednak, że użytkownicy systemu nie doczekają się ich już nigdy. Trzeba będzie po prostu poczekać. W przyszłym roku wydane zostaną dwie duże aktualizacje.

Ich kodowe nazwy to Redstone 2 oraz Redstone 3. Pierwsza powinna być wydana wiosną (być może już w marcu), a druga jesienią przyszłego roku. O ile oczywiście wszystko pójdzie po myśli producenta.

Na dokładną listę planowanych nowości jeszcze poczekamy. Prace nad Redstone 2 są już jednak w trakcie, uczestnicy programu Windows Insider będą mogli wkrótce się o tym przekonać.

Źródło: zdnet, gizmodo

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Ostatni update przyniósł jedną świetną funkcję. Przywracanie Windowsa 10 do stanu sprzed jego personalizacji. Świetny pomysł! Od zawsze marzyłem o tym, żeby siedzieć ponownie jak debil odinstalowując niepotrzebny syf i personalizować system.
  • avatar
   Yukko
   8
   Zamiast robić nowe funkcje niech wpierw naprawią już istniejące z systemem włącznie.

   Ten Anni Update nieźle namieszał.