Gry

Władca żywiołów w Elements of War

Karolina Grązka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Karolina Grązka
4 komentarze Dyskutuj z nami

Rosyjskie studio kończy prace nad swoim RTSem - Elements of War. Są beta-testy, jest też trailer i oficjalna data premiery.

  Warto przeczytać:
 

Nadciaga DC Universe Online

Konflikt, o którym opowiada gra Lesta Studio ukazuje nam trzy skłócone armie. Wbrew pozorom dwie z nich to nie Związek Radziecki i Stany Zjednoczone (jak np. w Original War i wielu, wielu innych). Jest co prawda USA, ale przeciwko niej staną zarówno siły Europy, jak i amerykańska partyzantka.

A wszystko poszło o kontrolowanie warunków pogodowych. Eksperyment nie do końca się powiódł i teraz wraz z załamaniem klimatu otrzymaliśmy technologię wywoływania kataklizmów naturalnych. Trzeba przyznać, to dość ciekawy i innowatorski czynnik w prowadzeniu wojen. Parę kliknięć i zsyłamy na bazę przeciwnika trzęsienie ziemi lub zabójcze tornado.

Gra oferować ma dwanaście misji dla pojedynczego gracza. Oprócz tego pozwoli ośmiu osobom na raz połączyć się w rozgrywce przez sieć. Całe szczęście, że multiplayer jest przewidziany, bo kampania na singlu zdaje się nie być szczególnie rozbudowana. Sam gameplay możemy obejrzeć na dość obszernym trailerze.

Ci, którzy znają język rosyjski mogą zapisać się na otwarte beta testy. Wszyscy inni, jak i gracze chcący zacząć przygodę dopiero z finalną, dopracowaną wersją, troszkę jeszcze poczekają. 23. grudnia tego roku tytuł pojawi się w Rosji, natomiast na zagraniczny rynek trafi dopiero w marcu 2011.

Źródło: Oficjalna strona

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szybki_kp
  brakuje literki 'z' między słowami:"...wraz załamaniem..."

  a sama gra zapowiada się ciekawie
 • avatar
  Konto usunięte
  Wygląda fajnie, ruscy mają żyłkę do gier.
 • avatar
  zgf1a
  No no wyglada wspaniale wprost, czekam!
  Szkoda, ze pewnie stosunkowo krotki single...

  A kto pamieta Earth 2150?
  Tam tez dalo sie sterowac pogoda, dla mnie to jeden z najlepszych RTSow ;)
 • avatar
  Eddek
  Seria Earth 21xx to w ogole nasza rodzima perelka, w 2150 i tak najlpesze bylo budowanie tuneli i podchodzenie wroga od tylu ;)

  A ten Elemens of War w sumie po trailerze szalu nie robi, graficznie tez szalu nie ma, w sumie jeden pomysl - zabawki z zywiolami - i dookola niego zbudowany RTS.