Gry

Wolfenstein II: The New Colossus i podwójna siła ognia

przeczytasz w 1 min.

W Wolfenstein II: The New Colossus pojawią się nowi, silniejsi wrogowie. Na szczęście bohater nie będzie bez szans.

BethesdaMachine Games naprawdę chętnie przypominają o Wolfenstein II: The New Colossus. Robią to jednak na tyle umiejętnie, że nie można być jeszcze zmęczonym kolejnymi zwiastunami. Na czym skupia się ten najnowszy?

Wydaje się, że na tym, co w Wolfenstein II: The New Colossu najważniejsze - przeciwnikach i metodach ich eliminacji. Wedle zapowiedzi, pojawią się tutaj zarówno znani już, jak i nowi wrogowie. Nastawiać trzeba się, że będą oni więksi i silniejsi. Na szczęście bohater nie będzie bez szans, ponieważ o nim również pomyślano. Dodano na przykład możliwość korzystania z dwóch broni jednocześnie. Podwójna siła ognia dać ma przewagę w walce i przełożyć się na jeszcze lepszą zabawę graczy.

„W kontynuacji obsypanej nagrodami gry studia MachineGames wróg stał się jeszcze potężniejszy. W szeregach jego armii znajdziemy zarówno podrasowane jednostki znane z poprzedniej odsłony serii – w tym ociężałych Super Soldatów, którzy zyskali możliwość szarżowania w kierunku gracza – jak i zupełnie nowych, potężnych przeciwników, wśród których wyróżniają się niezwykle szybkie, wspinające się po ścianach i posługujące się bronią laserową cyborgi zwane Uber Soldatami. Na szczęście B.J. też zyskał nowe metody walki, wśród których znajduje się możliwość swobodnego posługiwania się dowolną kombinacją dwóch broni wchodzących w skład jego imponującego arsenału. Aby dowiedzieć się więcej na temat potężnych zdolności bojowych Blazkowicza – w tym o jego nowej broni białej – obejrzyjcie nasz najnowszy materiał filmowy opatrzony komentarzami twórców gry.”


Premiera gry 27 października, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Mieliśmy już okazję przyjrzeć się zabawie z bliska, zajrzyjcie do naszych pierwszych wrażeń.

Źródło: bethesda

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ostry098
  1
  tylko mi ten robot z w początku artykułu przypomina Megatrona (manga/anime) ??
  • avatar
   piotreeeek
   1
   Czekam na tą gierke. Coś czuje że nieźle zarządzi.
   • avatar
    Michał 06
    1
    Ta gra wywołuje we mnie nostalgię do dawnych strzelanin :)
    • avatar
     Mkozlowski
     0
     Naziści jako reżim i nowość czyli dwie bronie, które były już w poprzedniej części. Brawa dla tłumacza i brawa dla prowadzącego. Pomimo tego, pełna petarda, już nie mogę się doczekać gierki