Gry komputerowe

Tak wygląda zabawa w World of Warships

przeczytasz w 1 min.

Studio Wargaming opublikowało nowy zwiastun gry z fragmentami rzeczywistej rozgrywki.

World of Warships

Trzecia gra z wojennego cyklu studia Wargaming – World of Warships jest już po dwóch weekendach zamkniętych testów, które spotkały się z całkiem dużym zainteresowaniem. Wygląda więc na to, że premiery tego tytułu doczekamy się jeszcze w tym roku. Tymczasem już teraz obejrzeć możemy najnowszy zwiastun, w którym nie brakuje fragmentów rzeczywistej rozgrywki.

Gra World of Warships pozwoli nam stanąć za sterami legendarnych okrętów, dopełniając całości po czołgach w World of Tanks i samolotach w World of Warplanes. Podobnie jak we wspomnianych tytułach, gracz dowodzić będzie jedną maszyną, rywalizując w sieci i zdobywając tym samym doświadczenie.

Choć prace nad tą grą trwają już całkiem długo, tak naprawdę sama forma rozgrywki wciąż jest sporą tajemnicą. Opublikowany przez studio Wargaming zwiastun uchyla jednak rąbka tajemnicy, pokazując chociażby elementy interfejsu. Zresztą wiecie co, sami zobaczcie:

A wy mieliście okazję brać udział w testach? Jak oceniacie nowe dzieło Wargaming?

Źródło: Wargaming

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skaza
  8

  Grałem. I oceniam bardzo pozytywnie. Możliwość dowodzenia stalowymi gigantami daje mnóstwo frajdy, ale nadal zbyt wcześnie na ostateczną ocenę. Czekam niecierpliwie na premierę.

  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Ja swój kod oddałem, ponieważ dowiedziałem się o problemach z gtx970. Jak tu grać na karcie z 3,5Gb + 0.5 GB i do tego 56 ROP i pamięć L2 1720 :). Nvidio jak tu dalej żyć ;) ?
   • avatar
    ciomasta
    0
    Nie miałem okazji zagrać , zawsze brakowało kodów :(

    Niech mi ktoś tylko odpowie na jedno pytanie:
    Jak jest z dźwiękiem ? np Antyleri , czuć ten klimat wystrzał z armat ?:) czy kiepskawo ?
    • avatar
     Flynn
     0
     No to czekamy aż do WT wprowadzą okręty i wtedy będzie co porównywać. Poza tym w WT od razu wrzucą pewnie bitwy niestandardowe i będzie można latać, jeździć i pływać na jednej mapie, podczas jednej rozgrywki.