Gry

Wygraj 10 tys. zł z okazji premiery Alan Wake

przeczytasz w 2 min.

Dla wszystkich miłośników najnowszej produkcji studia Remedy firma Microsoft przygotowała wyjątkowy konkurs, dzięki któremu możemy poczuć się jak Alan Wake i wygrać cenne nagrody.

Już za dwa tygodnie swoją premierę będzie miał Alan Wake, jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsole Microsoftu. Z tej też okazji polski oddział giganta z Redmont zorganizował niezwykłą jak na nasze warunki akcję promocyjną w formie zabawy ARG (Alternate Reality Game). Spytacie zapewne - a cóż to takiego? 

Według Interaktywnie.com ARG to:
 
„Alternate Reality Game to intrygująca narracyjna i niezwykle angażująca opowieść rozgrywająca się w czasie rzeczywistym. To gra, w której uczestnicy muszą znaleźć rozwiązanie, a to, jak rozgrywka się potoczy, zależy w dużej mierze od samych graczy. Jeśli uczestnicy zabawy odczytają ukryte wiadomości i sprostają łamigłówkom, będą mogli poznać dalszy ciąg opowieści.”

Akcja promocyjna związana z grą Alan Wake toczy się już na łamach blogu www.gameodyssey.pl.  Jej celem jest rozwiązanie zagadek prowadzących do finalnego zadania – ujawnienia miejsca pobytu Anny Keller, ukochanej głównego bohatera ARG. To jego wpisy od jakiegoś czasu można było śledzić  na łamach tego portalu. Wczoraj ukazał się apel o pomoc w odnalezieniu jego dziewczyny, która nagle zaginęła bez wieści. 

 Wszyscy zainteresowani tą niezwykłą zabawą powinni zajrzeć na stronę gry i zaakceptować przedstawiony tam regulamin.  Potem wystarczy „tylko” poprawne rozwiązywanie kolejnych zagadek. Czy warto? Naszym zdaniem tak. Tym bardziej, że na osobę która rozwiąże finałową zagadkę czeka aż 10 tys. zł. Dla tych, którzy przyczynią się do rozwijania scenariusza zabawy lub wezmą udział w zadaniach specjalnych przewidziano również nagrody dodatkowe - gry Alan Wake na Xboxa 360.

Źródło: informacja prasowa

 Zobacz także:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Next_Gen_1987
  0
  Litości....
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   wersja p2p wlasnie wyciekla do sieci a premiera podobno za 2 tygodnie... ja nie wiem jak to mozliwe
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    wersja p2p wlasnie wyciekla do sieci a premiera podobno za 2 tygodnie... ja nie wiem jak to mozliwe