Gry na konsole

Xbox LivePlay - zaproś przyjaciół do wspólnej zabawy

przeczytasz w 1 min.

Aplikacja Xbox LivePlay jest kompatybilna z Xbox One i Xbox 360, jak również zintegrowana z Facebookiem.

Xbox LivePlay

Zabawa w gronie znajomych = świetna zabawa. Nie zawsze jednak da się zgromadzić wszystkich w jednym pomieszczeniu, by wspólnie pograć. Z pomocą przychodzi Internet i rozgrywka w sieciowym trybie multiplayer. Tylko jak umówić się z wszystkimi naraz? Na facebookowym profilu Xbox Polska udostępniona została dziś aplikacja LivePlay, która pozwala właśnie użytkownikom Xbox Live zaprosić wszystkich przyjaciół na wspólną grę.

Aplikacja LivePlay umożliwia zapraszanie do wspólnej zabawy znajomych z sieci Xbox Live, jak również przyjaciół z portalu Facebook. Co należy podkreślić – na wspólne sesje umawiać można się zarówno w przypadku konsoli Xbox One, jak i starszego Xboksa 360. Za pośrednictwem aplikacji gracz może założyć własną sesję albo dołączyć do zaplanowanej przez innego użytkownika rozgrywki.

Xbox LivePlay to aplikacja udostępniona za pośrednictwem facebookowego profilu Xbox Polska i też właśnie z tym portalem społecznościowym jest ona zintegrowana. Dlatego też przesyłane przez znajomych zaproszenia do wspólnej gry, zbliżający się termin zaplanowanej wcześniej rozgrywki czy też informacje o dołączeniu nowego uczestnika pokazują się w sekcji Powiadomień w serwisie Facebook. Co, jeśli tylko posiadamy tam konto, zdecydowanie można zaliczyć na plus.

Źródło: Xbox Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    3
    no dla tych co przesiaduja glownie na FB to faktycznie jakies udogodnienie.