Kontrolery do gier

Xbox One Elite nie narzeka na brak zainteresowania

przeczytasz w 1 min.

Xbox One Elite okazał się strzelem w dziesiątkę. Kontroler trafił już do rąk miliona graczy.

Każdy wytrawny gracz doskonale wie, iż bez dobrego kontrolera trudno o sukces. Upodobania mogą być różne, ale w świetle ujawnionych właśnie informacji doskonale widać, iż naprawdę spore grono sympatyzuje z kontrolerem Xbox Elite.

Zbierał on mnóstwo ciepłych komentarzy od samej premiery. Początkowo producent miał nawet pewne problemy z zapewnieniem odpowiedniej dostępności, które ostatecznie udało się jednak rozwiązać. To dobrze, ponieważ gracze cały czas bardzo chętnie po Xbox One Elite sięgają. Phil Spencer pochwalił się, iż kontroler trafił już do rąk miliona graczy.

Xbox One Elite sprzedaż

Być może mamy tutaj właścicieli Xbox One Elite? Zadowoleni z zakupu? Jeśli natomiast nie jesteście przekonani co do jakości omawianego kontrolera to zapraszamy do naszej recenzji, w której przyjrzeliśmy mu się z bliska.


Źródło: gamespot, xbox

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Ja mam i jestem zadowolony. Jednakże cena na polskie realia zdecydowanie za wysoka.
  • avatar
   kokosnh
   1
   mając zwykłego pada odczuwam trochę małą liczbę przycisków, sterując komputerem zamiast myszki i klawiatury, ale cenna trochę rozwala.
   • avatar
    czorcik696
    1
    Mam od stycznia i bardzo sobie chwalę. Mam pady od xboxa 360, ps3 i ps4, ale ten zdecydowanie jest najlepszy. Można go fajnie ustawić i poczuć, że gra się na czymś dobrej jakości. Korzystam z niego cały czas, a wygląda jak nowy.
    • avatar
     czorcik696
     1
     Tak przy okazji to tytuł powinien brzmieć "Xbox One Elite CONTROLLER nie narzeka na brak zainteresowania", bo Xbox One Elite bardziej sugeruje całą maszynkę w wersji Elite niż samego pada.
     • avatar
      kubbak
      0
      Największa wada tego pada to to, że nie można przypisać innych przycisków do łopatek niż tych z pada.
      Jakość w porównaniu do standardowego pada to niebo a ziemia.