Konsole do gier

Xbox One S - smuklejsza konsola w drodze?

przeczytasz w 1 min.

Czyżby Microsoft przygotował się do zapowiedzi nowej wersji swojej konsoli Xbox One na E3 ? Tak sugeruje zdjęcie, które pojawiło się w sieci.

Xbox One S

Czyżby Microsoft przygotował się do zapowiedzi nowej wersji swojej konsoli Xbox One na E3 ? Tak sugeruje zdjęcie, które pojawiło się w sieci.

Xbox One S ma być smuklejszą wersją obecnego urządzenia. W przeciwieństwie do PlayStation 4K mówimy tu przede wszystkim o modyfikacjach estetycznych. Producent – jeśli screen jest autentyczny – chwali się, że „S” będzie o 40 proc. mniejszy, wyposażony w dysk twardy 2 TB oraz zdolny do wyświetlania obrazu HDR w rozdzielczości 4K / Ultra HD.

Nie wiadomo, czy to prawda, ale najpewniej przekonamy się o tym już dzisiaj wieczorem. O godzinie 18.30 startuje bowiem oficjalna konferencja Microsoftu na E3 2016, a byłaby to doskonała okazja, by podzielić się taką właśnie wiadomością.

Oprócz nowego Xboksa na konferencji Microsoftu spodziewamy się zobaczyć Gears of War 4, Crackdown 3, ReCore, Sea of Thieves i Scalbound, a także liczymy na Halo Wars 2, Forza Horizon 3 i może nową odsłonę Tomb Raider. Powodów do obejrzenia wydarzenia na pewno więc nie brakuje.

Źródło: VG247

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  A będzie mocniejszy czy nadal filmowe wrażenia 900p 24fps?
  • avatar
   TheZajax
   2
   Wreszcie nie będę musiał kupować nowego stolika pod telewizor, żeby next-genowa konsola się zmieściła :D
   • avatar
    Barubar24
    -6
    Xbox One i PS4 są dość słabymi konsolami jak na next-geny i ludzie się śmieją. Czemu nie śmieją się z optymalizacji Wiedźmina 3? To jest dopiero partactwo.
    • avatar
     Barubar24
     -6
     Xbox One i PS4 są dość słabymi konsolami jak na next-geny i ludzie się śmieją. Czemu nie śmieją się z optymalizacji Wiedźmina 3? To jest dopiero partactwo.