Smartfony

Xiaomi Mi Mix 3 przyłapany na zdjęciach

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że Xiaomi Mi Mix 3 będzie zauważalnie odbiegał od poprzedników. Zamiany zagościć powinny zarówno na przednim, jak i tylnym panelu.

Można być pewnym, że do końca roku Xiaomi zaprezentuje jeszcze kilka smartfonów. Najważniejszym z nich będzie bez wątpienia Xiaomi Mi Mix 3, który powoli zaczyna wychodzić z cienia.

Już jakiś czas temu pojawiły się sugestie, iż Xiaomi Mi Mix 3 powinien mieć jeszcze smuklejsze ramki niż poprzednicy. W świetle najnowszych doniesień należy oczekiwać, iż nie tylko przez to nowy smartfon będzie cechował się zauważalnie zmienioną stylistyką.

Do sieci trafiły zdjęcia, które prezentować mają właśnie Xiaomi Mi Mix 3. Prócz braku szerszej dolnej ramki (tzw. podbródka) możemy zobaczyć tutaj także przeprojektowany tylny panel. Nadal powinien być on ceramiczny, ale zmieni się umiejscowienie kamery, zdjęcia sugerują też usunięcie czytnika linii papilarnych.

Xiaomi Mi Mix 3 smartfon zdjęcie

Xiaomi Mi Mix 3 smartfon zdjęcie

Data premiery Xiaomi Mi Mix 3 nie jest znana. Smartfon zostanie jednak zaprezentowany najprawdopodobniej już we wrześniu.

Źródło: wccftech, gigazine.net

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  papuas
  5
  Xiaomi KAŻDY model wspiera przez dwa lata.
  • avatar
   Qpers
   2
   Xiaomi znów pokazuje zabawkom typu iphone, czy huyaweii, jak powinien wyglądać bezramkowy smartfon.
   • avatar
    Norghul
    -2
    No już, wystarczy. Następny producent co nie potrafi się powstrzymać i co chwila wypluwa górę słuchawek. Ledwo wyszła ostatnia wersja, a tu już gotowy prototyp następcy. Jeszcze chwila i Xiaomi zmieni się w Samsunga i co pół roku dostaniemy nowego flagowca.
    • avatar
     Faktor5
     0
     pełno beznadziejnych news'ów na temat marki a o ich problemach finansowych to nikt nie napisze...