Gry PlayStation 4

Zaginięcie Ethana Cartera w wersji na PS4 zanotowało rewelacyjny debiut

przeczytasz w 1 min.

Koszty dotyczące przygotowania gry Zaginięcie Ethana Cartera w wersji na PlayStation 4 zwróciły się już w tydzień po premierze.

Zaginięcie Ethana Cartera gra PS4

Wygląda na to, że powinniśmy zapamiętać nazwę kolejnego polskiego studia, ponieważ możemy usłyszeć o nim jeszcze nie raz. The Astronauts, bo o tej ekipie mowa, ma coraz więcej powodów do zadowolenia.

Te związane są z grą Zaginięcie Ethana Cartera, która spotkała się z ciepłym przyjęciem na PC i w połowie tego miesiąca pojawiła się na kolejnej platformie - PlayStation 4. Okazuje się, że również tutaj gracze zdecydowali się zgotować jej bardzo miłe powitanie.

Z krótkiego komunikatu opublikowanego przez producenta na jednym z portali społecznościowych dowiedzieć można się, że koszty dotyczące przygotowania gry Zaginięcie Ethana Cartera w wersji na PlayStation 4 zwróciły się już w tydzień po premierze i to aż dwukrotnie. Jeśli chodzi natomiast o czas, jaki poświęcony został na prace to było to około 10 miesięcy.

Nie poznaliśmy niestety konkretnych liczb związanych ze sprzedażą, ale i tak powyższe doniesienia robią spore wrażenie i dobrze wróżą The Astronauts. Być może niektórych skusił fakt, iż wersja na konsole Sony korzysta z silnika Unreal Engine 4, dzięki czemu wygląda nawet lepiej niż ta na PC.

Źródło: The Astronauts, metro.co.uk

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  toniek-94
  8
  PCtowcy i Konsolowcy docenili bardzo dobrą grę Polaków.
  • avatar
   Roller Mobster
   4
   Dobra gra więc nic dziwnego.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Technika tworzenia poziomów gry poprzez skanowanie przestrzenne autentycznych obiektów jest wyśmienita.
    Oczywiście nie da się na razie ominąć ogromnych uproszczeń ale mimo wszystko natury nie da się podrobić i efekt jest super.
    • avatar
     ygdersil
     3
     pycipro


     Dobrze ,że gra zarządziła na PC, bo inaczej Sony by jej nie wpuściło na PS.4

     A konsolowcy nie mieli by o niej pojęcia i ciągle wracali by do 3 godzinnej sesji w The Order :)
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      Powiem tak. Gra dobra. Z dobrym klimatem i z piękną grafiką. Niestety niezbyt otwarta i zbyt krótka. Twórcy jednak pokazali potencjał i z niecierpliwością czekam na ich kolejny projekt. Będą mieć znacznie większy budżet, więc może doczekamy się kolejnej wybitnej gry z Polski.
      • avatar
       pycipro
       -12
       To jest doskonały przykład jak sprzedają się gry na konsole. A wy się dziwicie czemu na PC batmany nie są grywalne hihi :E
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Gra była już gotowa więc pewnie wiele nie trzeba żeby koszty jej przeniesienia się zwróciły.