Konsole do gier

Zamiast obniżki ceny PS3, nowy zestaw z grami

przeczytasz w 0 min.

A już wydawało się, że będzie pewna obniżka ceny – w Stanach Zjednoczonych PlayStation 3 (z dyskiem 60 GB) staniało z 599 do 499 dolarów, o czym niedawno pisaliśmy z nadzieją, że Sony wykona podobny krok na Starym Kontynencie. W międzyczasie okazało się, że rzeczona obniżka była spowodowana chęcią wyprzedaży starszych modeli i wprowadzenia nowej wersji z 80 GB dyskiem twardym, która kosztować będzie stare 599 dolarów. Pewnym plusem jest jednak fakt, iż do nowej wersji konsoli dołączona zostanie gra MotorStorm.

Ale to w USA. W Europie natomiast na razie obniżki ani nowej wersji nie będzie, jest za to nowy pakiet w atrakcyjnej cenie. Co powiecie na PlayStation 3 w zestawie z dwoma kontrolerami SIXAXIS oraz dwoma największymi hitami na tę konsolę – „błotną” grą wyścigową MotorStorm oraz strzelaniną Resistance: Fall of Man – a to wszystko w dotychczasowej cenie. Jeśli natomiast komuś nie spodobają się dołączone dwie gry, może je wymienić na inne: Genji: Days of the Blade, Formula One Championship Edition lub Ridge Racer 7.

Brzmi zachęcająco, tym bardziej, że wymienione wyżej gry to jedne z najlepszych tytułów dostępnych obecnie na tę konsolę.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!