Smartfony

Zaprezentowano OnePlus 3T colette edition [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

OnePlus 3T colette edition przygotowany został we współpracy z paryskim butikiem.

[AKTUALIZACJA, 22.03.2017] Jak się okazuje, nasi czytelnicy rozsiani są po całym świecie. Jeden z przebywających w Paryżu zdecydował się na zakup OnePlus 3T colette edition.

Pierwsze wrażenia z użytkowania wypadają świetnie, smartfon działa równie dobrze co pierwowzór. Z racji identycznej specyfikacji dziwić to nie powinno. Czarna wersja kolorystyczna prezentuje się na żywo bardzo dobrze, a dodatkowo z krótkiej relacji wynika, że tutaj obudowa cechuje się nieco przyczepniejszą powierzchnią.

Poniżej zobaczyć możecie kilka zdjęć, za których udostępnienie dziękujemy czytelnikowi Dudi4Fr.

OnePlus 3T colette edition

OnePlus 3T colette edition front

OnePlus 3T colette edition smartfon

[NEWS] OnePlus 3T to na obecną chwilę jeden z najciekawszych smartfonów na rynku. Nie narzeka na brak zainteresowania, ale mimo tego producent zdecydował się o nim przypomnieć szerszej publiczności. Zaprezentowany został OnePlus 3T colette edition.

Nazwa mówić może coś jedynie osobom, które chociaż trochę interesują się modą. Colette to bowiem paryski butik, który pokusił się o współpracę z chińskim producentem. Współpracę dość bliską, ponieważ na obudowie OnePlus 3T colette edition znajdą się loga obydwu firm. Nie trudno też zauważyć, że zdecydowano się na czarną wersję kolorystyczną.

OnePlus 3T colette edition będzie miał 128 GB pamięci wewnętrznej. Cenę ustalono na 479 euro, ale mowa o limitowanym nakładzie 250 egzemplarzy. Sprzedaż ruszy 21 marca - w Paryżu.

Dla większości osób to zatem raczej tylko ciekawostka. Warto o niej wspomnieć, ponieważ publikowane przez producenta zajawki, dotyczące jak się okazało OnePlus 3T colette edition, sugerowały coś więcej. Oczekiwano być może nie tyle nowego urządzenia, co dodatkowej (niebieskiej) wersji kolorystycznej OnePlus 3T. Tyle, że dostępnej globalnie.

Źródło: Android Central

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruePerson
  4
  Przeczytałem OnePlus 3T Kotlet Edition ;D
  • avatar
   Dudi4Fr
   1
   Wolne już zaklepane, pojadę po niego z samego rana. Taki czarno/matowy wygląda bosko!
   • avatar
    czorcik696
    0
    zwykły 3t też jest ładny.