Smartfony

Zdjęcia prototypu LG G6 potwierdzają zmiany względem poprzednika

przeczytasz w 1 min.

LG G6 bez modułów i ze zdecydowanie smuklejszymi ramkami wokół ekranu.

Do premiery LG G6 jest już naprawdę blisko i chociaż o nowym flagowym smartfonie koreańskiego producenta pisało się wiele, wciąż nie znamy jego finalnego wyglądu. Wskazówek jednak nie brakuje i właśnie pojawiły się kolejne.

Do sieci trafiły zdjęcia mające przedstawiać jeden z ostatnich prototypów LG G6. Na pierwszy rzut oka nie wyglądają zachęcająco, ale potwierdzają wcześniejsze doniesienia związane ze zmianami, na jakie producent ma się tutaj zdecydować.

Mowa przede wszystkim o porzuceniu modułowej konstrukcji, a także ekranie o znacznie smuklejszych ramkach. Dzięki temu będzie on najpewniej większy, a ogólne gabaryty urządzenia pozostaną zbliżone do LG G5. Tylny panel przejdzie już mniejsze korekty, rozmieszczenie podwójnego aparatu i czytnika linii papilarnych wygląda na takie samo.

 LG G6 prototyp

 LG G6 prototyp złącze

Największą zagadką pozostaje obecnie materiał, z jakiego zostanie wykonana obudowa. Coraz częściej spekuluje się jednak, że będzie to nie metal, ale szkło.

Powyższe zdjęcia odpowiadają renderowi, o którym jakiś czas temu pisaliśmy. Oficjalna premiera smartfona powinna mieć miejsce pod koniec miesiąca, a więc długo na rozwianie wszelkich wątpliwości czekać nie będziemy.

Źródło: droid-life

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Błagam wydajcie wersji mini/compact bez kastracji! ;(