Smartfony

Znamy datę premiery smartfonów z linii Huawei P30

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy smartfony Huawei P30 oraz Huawei P30 Pro. Premiera odbędzie się 26 marca.

Branża mobilna odlicza ostatnie godziny do prezentacji Galaxy S10 i Galaxy S10+ oraz Xiaomi Mi 9, a już w kalendarzach zaznaczyć można kolejną istotną datę. Tym razem z adnotacją, iż chodzi o Huawei.

Chiński producent ujawnił bowiem datę premiery smartfonów z linii Huawei P30. Odbędzie się ona 26 marca, niemal równo rok po zapowiedzi modeli poprzedniej generacji. Zaproszeni na konferencję prasową będą musieli udać się do Paryża, postawiono zatem na to samo miasto co przed rokiem.

Niemal jak zawsze przy tego typu okazjach nie poznajemy żadnych szczegółów. Producent pokusił się jednak o istotną wskazówkę. Spodziewać możemy się dużego nacisku na aspekt fotograficzny, do czego Huawei już zresztą przyzwyczaił. Krótki materiał wideo zamieszczony na portalach społecznościowych sugeruje, iż akcentowany będzie zoom.

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy smartfony Huawei P30 oraz Huawei P30 Pro. Względem poprzedniej generacji producent powinien zastosować wyświetlacze z zauważalnie mniejszym notchem. Huawei P30 oferować ma potrójny, a Huawei P30 Pro poczwórny aparat główny. Render prezentujący prawdopodobny wygląd Huawei P30 Pro krąży w sieci już od pewnego czasu.

Huawei P30 Pro

Źródło: Huawei Mobile, androidcentral

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Adrianwo
    1
    Pomimo afery szpiegowskiej chcą nadal być mistrzami w każdej kategorii z segmentu mobile... Precz z komuną na całym świecie!