• benchmark.pl
 • Gry
 • Zobaczcie pierwszy zwiastun Quantum Error - gry zmierzającej na PlayStation 5
Gry

Zobaczcie pierwszy zwiastun Quantum Error - gry zmierzającej na PlayStation 5

przeczytasz w 1 min.

Gry określane mianem horroru nie są najpopularniejsze. Mimo tego to właśnie tego typu produkcja okazuje się jedną z pierwszych, które zapowiedziano w kontekście nadchodzącej konsoli PlayStation 5. Poznajcie Quantum Error.

Quantum Error to pierwszoosobowy horror na PlayStation 5 i PlayStation 4

Nie poznaliśmy jeszcze kilku ważnych informacji na temat tego, co będzie miała do zaoferowania konsola PlayStation 5, chociaż ostatnio i tak zaczyna zmieniać się to na lepsze. Jednocześnie zaczynają jednak pojawiać się zapowiedzi gier, które trafią na nową platformę. Dziś studio TeamKill Media ujawniło swój nowy projekt - Quantum Error.

Póki co nie poznaliśmy wielu konkretów. Wiemy jednak, że będzie to pierwszoosobowy horror (strzelanka może okazać się ostatecznie przesadzonym określeniem) z akcją osadzoną w „kosmicznych klimatach”. Nie zanosi się na to, aby przeciwnikami głównego bohaterami mieli być ludzie. Oceńcie to jednak sami, bo pokazano już pierwszy zwiastun gry.

Pierwszy zwiastun Quantum Error

Kiedy premiera Quantum Error?

Data premiery Quantum Error nie została ujawniona i tak naprawdę trudno się temu dziwić, zwłaszcza, że mocniej akcentowana jest konsola PlayStation 5. Sony nie potwierdziło jeszcze kiedy dokładnie zadebiutuje, chociaż cały czas wspomina o końcówce tego roku. Zapowiedź Quantum Error już teraz może dawać podstawy do przypuszczania, że będzie to jedna z gier startowych nowej konsoli.

Z powyższego materiału oraz wpisów na portalach społecznościowych łatwo wywnioskować, że Quantum Error powstaje na silniku Unreal Engine 4.

Źródło: TeamKill Media, @quantum_error

Warto zobaczyć również:

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  11
  Byłoby wow, gdyby to był zwiastun na PS3
  • avatar
   szymcio30
   6
   Po dobrych modach to nawet Crysis ma lepszą wodę i skały. Jeśli na premierę mają być takie exy to PS5 nie wróżę sukcesu
   • avatar
    felix8024
    6
    ten palący się zamek na początku, to tak rok 2003 i to nie wiem czy nie wcześniej.
    bieda.
    • avatar
     Ciekawski_
     6
     Ten początek to jakiś dramat. 10 lat temu były lepsze efekty.
     • avatar
      piotreeeek
      3
      Przy Hellblade 2 na XSX wygląda to graficznie jak śmiech na sali.
      • avatar
       Gatts-25
       3
       Przeniesienie gry z PS5 na PS4 to nie tylko obcinanie detali.Patrząc na zapowiedzi i nie biorąc pod uwagę dokładnego zsynchronizowania SSD z CPU i GPU oraz RAM miejscami nowa generacja będzie z pewnością osiągać 30 krotnie lepsze rezultaty a właśnie różnica leży w szczegółach.MS już ujawnił , że użycie Mesh Shader 256 gdzie architektura Turing ma wsparcie dla siatki składającej się z 32 puzzli daje ogromne efekty przyśpieszając obliczenia.
       Zobaczymy jak Sony to zrobi ale będzie ciekawie.Szkoda , że nie ujawnili gry nowo generacyjnej bo tutaj mamy do czynienia z typowy "Bypass" silnika Unreal , który ma zbyt dużo naleciałości z ograniczonego API dlatego tutaj może uratować tylko nowa generacja silników graficznych.Moc obliczeniowa już jest tylko trzeba ją wykorzystać właśnie niskopoziomowo.Inaczej się nie da co widać podczas testów gier na Windows gdzie takie widoki jak wykorzystanie zasobów hardware czasami dla CPU nie osiąga nawet 5% a dla GPU 40%.
       • avatar
        bleblebIe
        2
        PS4Ekskluzyw

        To Ty? :D

        https://youtu.be/aqLxyMh00pA
        • avatar
         lukas002
         1
         Coś im nie poszło z tą grą.Wierze że będą dużo lepsze bo jak na razie to słabiutko u kitajców z konsolą ale będzie pewnie dużo lepiej.
         • avatar
          zeniu
          1
          To gra na PS4, na PS5 będzie tylko port. Dodatkowo w PS5 sporo mocy ma iść na "gwarantowane 4K i 60 fps", więc graficznie może wyglądać nawet tak samo jak na PS4, tylko z wyższą rozdziałką i więcej fps.
          • avatar
           dzejsonista
           0
           Śmiechłem xD
           Konsolowcy, witajcie w 2010 roku :D
           • avatar
            Rudinxon
            0
            Słabo wygląda ta gra :/ To juz Crysis 2 lepiej wyglada.
            • avatar
             kitamo
             -6
             Oceniacie jakosc gry po renderze?