• benchmark.pl
 • Gry
 • Zwiastun trybu multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare i zapowiedź beta testów
Gry

Zwiastun trybu multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare i zapowiedź beta testów

przeczytasz w 1 min.

Lata mijają, a seria Call of Duty nieprzerwanie cieszy się bardzo dużą popularnością. Wątpliwe, aby zmieniło się to po premierze Call of Duty: Modern Warfare. Właśnie o nim przypomniano.

Twórcy zaprezentowali zwiastun zapowiadający tryb multiplayer, którego oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć. Poza tym ujawniono dokładne terminy beta testów, dzięki którym wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić Call of Duty: Modern Warfare przed premierą.

W najlepszej sytuacji są posiadacze PlayStation 4. W dniach 12-13 września grę przetestują składający zamówienia przedpremierowe, a w dniach 14-16 września wszyscy korzystający z tej platformy.

W dniach 19-20 września beta będzie dostępna dla składających zamówienia przedpremierowe w wersjach na PC i Xbox One oraz ponownie dla wszystkich właścicieli PlayStation 4. Od 21 do 23 września beta będzie natomiast otwarta dla każdego.

Poza przywoływanym zwiastunem, światło dzienne ujrzały również materiały prezentujące fragmenty rozgrywki z wybranych zmagań wieloosobowych.

Życząc miłego seansu przypominamy, że premiera gry odbędzie się 25 października.

Źródło: Call of Duty PL, IGN, GamesRadar

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lexus404
  4
  wyglada kozacko
  • avatar
   DustEater
   0
   nie wiem czy wysłuchali graczy czy nie, w co wątpię ale... podoba mi się to, że zmienili lekko silnik. jest wciąż bardzo cod'owy (taki sztywny) ale jest lepiej. fajnie to wygląda. oczywiście czekamy na otwarte beta testy. z filmików to podoba mi się
   • avatar
    gural23
    -2
    Taki BF w kolabo z CS:GO. Jak dla mnie słabo.
    • avatar
     Po1nter
     0
     A nawet chętnie zagram. Od czasu Advanced Warfare olałem serię, chciałem wrócić na WWII ale to też średnio się prezentowało. Za to teraz no no wygląda co najmniej ciekawie.