Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców

data rozpoczęcia:2012-07-11
data zakończenia: 2012-08-15
liczba użytkowników: 974
liczba wyświetleń: 58843

W akcji Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców jak zwykle za darmo zmodernizujemy komputer wybranego czytelnika o atrakcyjne podzespoły. Fundatorami nagród tej edycji są firmy Kingston, ASUS, LG, Creative, Seagate oraz CHIEFTEC, a niewykluczone, że w czasie trwania akcji dojdą jeszcze dodatkowe nagrody.

kingston

Pamięć RAM, Dysk SSD

Karta graficzna, Płyta główna

Napęd, Monitor LCD

Myszka i klawiatura gamingowa

Głośniki komp.

Dysk twardy

Obudowa, Zasilacz

Tym razem ulepszymy nie jeden, nie dwa, a niemal cały komputer szczęśliwego zwycięzcy! Ulepszenie polegać będzie na wymianie sprzętu na całkiem nowe komponenty, czyli szczęśliwiec będzie mógł cieszyć się nowiutką maszyną, na której nie tylko popracuje, ale także komfortowo pogra w nawet najbardziej wymagające gry komputerowe.

Co ciekawe, tym razem nagrodami nie są wybrane podzespoły, lecz podzespoły danego producenta. Dzięki temu możemy zapewnić, że niezależnie od tego, jaki macie komputer, wymienimy jego komponenty na lepsze, nowocześniejsze wersje. Dla przykładu, jeśli do tej pory miałeś głośniki 2.0, wymienimy je na nowoczesny zestaw 2.1 lub lepszy, a jeśli miałeś głośniki 2.1, wymienimy je na nowoczesny i lepszy zestaw 5.1 lub lepszy. W taki sposób zapewnimy, że każdy wymieniony komponent będzie co najmniej o klasę lepszy od dotychczas posiadanego.

Dodatkowa atrakcja: zwycięzca będzie mógł wybrać, czy chce otrzymać procesor Intel, czy AMD.

Jak wziąć udział?

1. W zgłoszeniu prześlij odnośnik do swojej strony w serwisie benchmark.pl. To strona widoczna po zalogowaniu - www.benchmark.pl/moja_strona, link do: "Jak inni widzą mój profil?".

2. Twój profil musi zostać uzupełniony o parametry posiadanego komputera.

3. Odpowiedz na pytania.

Dodatkowe warunki udziału w akcji:

  • aktywne konto na benchmark.pl (udzielanie się w komentarzach)
  • w profilu uzupełnione podstawowe dane: imię, miasto, wiek oraz adres e-mail

Zwiększysz swoje szanse jeśli: