Kalendarz adwentowy 2014 - 23 grudnia

data rozpoczęcia:2014-12-23
data zakończenia: 2014-12-27
liczba użytkowników: 72
liczba wyświetleń: 22585

Kalendarz adwentowy 2014 - 23 grudnia: limitowana edycja PlayStation 4 20th Anniversary Edition

 

Świętuj z nami dwudzieste urodziny PlayStation i wygraj
limitowaną edycję PlayStation 4 20th Anniversary Edition!


Nie ma takiej drugiej Playstation 4 na świecie. Każda z 12 300 sztuk tej absolutnie wyjątkowej, limitowanej edycji konsoli wydanej dla uczczenia 20 rocznicy pojawienia się w sprzedaży pierwszego modelu Playstation, ma bowiem na obudowie własny, unikalny numer umieszczony na eleganckiej tabliczce. W skład tego fantastycznego zestawu wchodzi jednak nie tylko konsola, ale także specjalnie wystylizowany DualShock 4 i kamerka. Całość przepięknie zapakowana w stylowe pudło. O takim prezencie marzy każdy gracz.


 

Zasady konkursu


Aby wygrać tego „srebrnego kruka” należy stworzyć materiał wideo o maksymalnej długości
około 1 minuty, w którym wyrazisz swoje najlepsze wspomnienia związane z marką PlayStation.
W ciągu tych dwudziestu lat sporo się działo, dlatego wybór z pewnością nie będzie łatwy. Będziemy oceniali Waszą kreatywność, dlatego forma materiału wideo jest dowolna. Może to być występ przed kamerą, zmontowane sceny z gier, zaśpiewanie piosenki, wyrecytowanie wiersza i co tylko przyjdzie Wam do głowy. Zachęcamy do umieszczenia na końcu filmiku krótkiego sloganu, na przykład „Urodziłem się z DualShockiem w dłoni”.

 

Włącz się do zabawy już dziś i zacznij wizualizować swoje wspomnienia, a formularz zgłoszeniowy, w którym będziesz mógł podać link do swojego filmiku będzie dostępny
od 23 grudnia do 27 grudnia.

 

Razem z wynikami konkursu zaprezentujemy filmik podsumowujący, który będzie zbiorem Waszych wspomnień składających się na historię „Dwudziestolecie PlayStation - wspomnienia benchmarkowców”.

 

Wyniki konkursu w benchmarkTV.