Kalendarz adwentowy 2022 - 1 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-01
data zakończenia: 2022-12-01
liczba użytkowników: 660
liczba wyświetleń: 7728

kalendarz adwentowy nagroda 1 grudnia

Dziś do wygrania słuchawki bezprzewodowe Teufel Real Blue NC

Otwieramy pierwsze okienko w Kalendarzu Adwentowym benchmark.pl! A w środku… słuchawki bezprzewodowe Teufel. Dźwięk czysty jak śnieg wokół północnej siedziby Mikołaja, połączenie Bluetooth stabilne niczym lot reniferów, a technologia tłumienia hałasu tak wydajna, że nie usłyszysz w nich nawet Mikołaja wypadającego z komina. Dowiedź się więcej o słuchawkach Teufel Real Blue NC.

Jak je zdobyć? 

Być na liście grzecznych użytkowników u Mikołaja - i odpowiedzieć na konkursowe pytania. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Choinki już ustawione w salonie i przybrane w bombki i lampki? Mamy nadzieję, że tak, bo Mikołaj juz zapakował do sań pierwszą nagrodę w ramach Kalendarza Adwentowego na benchmark.pl!

Słuchawki bezprzewodowe Teufel Real Blue NC wygrywa Marcin, nick: LopliMarc. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Ile godzin odtwarzania z ANC zapewniają słuchawki Teufel Real Blue NC? 
- ponad 41 godzin

Pytanie 2. Jaką średnicę mają głośniki szerokopasmowe w modelu Real Blue NC? 
- 40 mm 

Pytanie 3. Jaką pojemność ma bateria w słuchawkach Real Blue NC? 
- 700 mAh

Pytanie 4. Jesteś reżyserem najnowszego filmu o Świętym Mikołaju. Kogo obsadzisz w głównej roli i dlaczego?

Zgodnie z Waszymi prośbami publikujemy odpowiedź na pytanie otwarte.

PS Prosimy nie przesyłać nam maili, że Wasza odpowiedź była fajniejsza ;)

Jeśli urządzilibyśmy wybory powszechne wśród uczestników konkursu, bezkonkurencyjnie rolę Mikołaja odegrałby Tomasz Karolak ;) Ale decyzja należy do Marcina, dlatego najnowszy film o Świętym wyglądałby tak:

Mój film o dziadku przywdzianym w czerwone szaty nie byłby taki jak inne filmy tego typu. W głównej roli obsadziłbym Samuela L. Jacksona a sama historia opowiadałaby o bezdomnym starszym mężczyźnie który w celu zarobienia pieniędzy w czasie świąt przebiera się za Świętego Mikołaja i wychodzi zbierać pieniążki do „charytatywnej puszki” z tym że ta puszka wspiera tylko jedną organizację – jego własną kieszeń. Niestety dla naszego bohatera jego niezbyt pochlebne zachowanie doprowadza do sytuacji że banda dzieciaków postanawia mu tę puszkę ukraść. W tym momencie wpadamy w wir akcji a każda decyzja naszego bohatera powoduje że historia jest coraz bardziej zawiła. Motywy które przedstawiałby ten film to pogoń za marzeniami trudy życia bezdomnej osoby w wielkim mieście upadek człowieczeństwa ale skoro to jednak film w klimacie świątecznym znaleźlibyśmy tutaj nieco miłości motywów rodzinnych jak i przebaczania     z tym że nie byłoby to zwykłe kino familijne. No ale nie po to się bierze Samuela L. Jacksona żeby robić kino familijne (No...może z pominięciem MCU). Zresztą nie po to wybrałem właśnie tego aktora żeby teraz powiedzieć mu że nie może użyć swojego już wręcz kultowego „Mother Fuc***".)