Kalendarz adwentowy 2022 - 2 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-02
data zakończenia: 2022-12-02
liczba użytkowników: 641
liczba wyświetleń: 5749

kalendarz adwentowy nagroda 2 grudnia

Dziś do wygrania głośnik Creative MUVO Go

Co jest podstawą świątecznej atmosfery? Kolędy i piosenki świąteczne! Kto nigdy ich nie nucił przy wigilijnym stole, niech pierwszy rzuci pierogiem. Dobre nagłośnienie przyda się zresztą nie tylko przy stole, ale przede wszystkim w drodze na świąteczny spacer, na kuligu, podczas zmagań na ośnieżonym stoku. Bezprzewodowy, wodoodporny głośnik Bluetooth 5.3 Creative MUVO Go sprawdzi się w tej roli doskonale – z nim możesz urządzać nawet 18-godzinne świąteczne koncerty.

Chcesz zdobyć dzisiejszą nagrodę? Odpowiedź na poniższe pytania. Powodzenia!

Nie przegap innych konkursów w naszym Kalendarzu Adwentowym 2022.

Wyniki konkursu

Na Wigilię i prezenty pod choinką od najbliższych trzeba jeszcze trochę poczekać, ale na wyniki drugiego konkursu z kalendarza benchmark.pl czekać już nie musicie. Poprosimy werble....

Głośnik Creative MUVO Go wygrywa Artur, nick: Presti. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Jaką klasę wodoszczelności ma głośnik Creative MUVO Go?
- IPX7

Pytanie 2. Ile waży Creative MUVO Go?
- 570 g

Pytanie 3. Jaki zasięg działania ma Creative MUVO Go?
- do 10 m

Pytanie 4. Jaki instrument muzyczny ma najpiękniejszy dźwięk i dlaczego?

W imieniu jury dziękujemy za kilka lekcji muzyki - o niektórych instrumentach przez Was wskazanych nigdy nie słyszeliśmy! Nie mamy też wątpliwości, że w święta w Waszych domach będzie można usłyszeć sporo pięknych dźwięków gitary, pianina, harfy czy kalimby. Zwycięzca może być jednak tylko jeden - a jego odpowiedź to:

Róg wikingów - po usłyszeniu tego dźwięku masz: a) ciarki na plecach b)  perspektywę bliskiej śmierci jeśli jesteś XI-wiecznym angielskim chłopem.

Wyniki kolejnych konkursów już wkrótce!